اخبار عمومی

 

 

 

 

 

191377
تاریخ انتشار: 1396/10/16 15:11
معاون هلال احمر خوزستان خبر داد
در این ساختمان ۶ نفر حضور داشتند که ۲ نفر از آنها فوت کرده و ۴ نفر مصدوم شدند. یکی از جانباختگان این حادثه تبعه افغان و دیگری مهندس ناظر بوده است.

عصرجهان-معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: در حادثه ریزش ساختمانی متعلق به سایپا در شهرک اندیشه شوشتر، دو نفر جان‌باخته و ۴ نفر مصدوم شدند.
صادق سلامت معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان ، اظهار کرد: در حادثه ریزش ساختمانی در شهرک اندیشه شوشتر، دو نفر جان‌باخته و ۴ نفر مصدوم شدند.
وی گفت: این حادثه در ساعت ۱۹ و ۲۰ دقیقه شامگاه جمعه بر اثر ریزش ساختمانی متعلق به نمایندگی سایپا رخ داده است.
معاون امدادونجات هلال احمر خوزستان این حادثه را به علت بتن‌ریزی در انبار متعلق به شرکت سایپا در مجاورت این ساختمان دانست و عنوان کرد:  آسیب دیدن و ریزش دیوار این ساختمان سبب خرابی سقف آن شد.
وی افزود: ظاهرا بتن ریزی در انبار نمایندگی سایپا به صورت غیراصولی انجام شده است.
سلامت بیان کرد: در این ساختمان ۶ نفر حضور داشتند که ۲ نفر از آنها فوت کرده و ۴ نفر مصدوم شدند. یکی از جانباختگان این حادثه تبعه افغان و دیگری مهندس ناظر بوده است.
وی با اشاره به اعزام دو تیم متشکل از ۱۰ امدادگر هلال احمر به محل حادثه، اظهار کرد: عملیات آواربرداری که به‌وسیله آتش‌نشانی و هلال احمر انجام شد تا ساعت ۲۰ دقیقه بامداد امروز ادامه داشت.
معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان افزود: حال عمومی مصدومان این حادثه که به مراکز درمانی منتقل شده بودند، خوب است و از بیمارستان مرخص شده‌اند/فارس

برچسب ها:
شوشتر ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*