ردیف
|
استان
|
اسامی کاندیداهای نهایی
|
1-
|
آذربایجان شرقی
|
حوزه انتخابیه تبریز، آذر شهر و اسکو: مسعود پزشکیان، خانم زهرا
ساعی، نظام الدین برزگری سلطان آبادی، علیرضا منادی، عباس
عباس زاده، میر علی اصغر الموسوی
حوزه انتخابیه اهر و هریس: محمد اسلامی
حوزه انتخابیه هشترود چاراویماق: غفار اسماعیلی
حوزه انتخابیه وزرقان و خاردانا: رضا علیزاده
حوزه انتخابیه بستان آباد و تیکه داش: محمود وحدتی ملان
حوزه انتخابیه: میانه: حافظ شورچی و یعغوب شیواری
حوزه انتخابیه مرند، جلفا و هادیشهر: علی مجیدی
حوزه انتخابیه شبستر و تسوج: قیاسی
حوزه انتخابیه کلیبر، خدافرین و هوراند: حمدالله قهرمانی فرد
حوزه انتخابیه بناب: حجت الاسلام آقای شیخ رضا بنابی
حوزه انتخابیه سراب: مجید نصیر پور
حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر: حسین زاده
ملکان: سلمان خدادای
|
2-
|
آذربایجان غربی
|
حوزه انتخابیه ارومیه: سید هادی بهادری، ملازاده، عابد فتاحی
حوزه انتخابیه میاندوآب: جهانبخش محبی نیا و مقصود باقری
حوزه انتخابیه اشنویه و نقده: عبدالکریم حسین زاده
حوزه انتخابیه سردشت و پیرانشهر: رضا قادری
حوزه انتخابیه بوکان: انور حبیب زاده
حوزه انتخابیه مهاباد: سید قادر محمدی
حوزه انتخابیه : خوی و چایپاره: امین محمدی
حوزه انتخابیه سلماس: یعقوب رضا زاده
حوزه انتخابیه ماکو، شوط، چالدران و پلوشت: عین الله شریف پور
|
3-
|
اردبیل
|
حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین: محمدرضا سرداری
حوزه انتخابیه گرمی: نادر بهاری
حوزه انتخابیه مشکین شهر: محمد روحی عیسی لو
حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: سامان بهرام پور
حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار: عباس جهانگیرزاده
|
4-
|
اصفهان
|
حوزه انتخابیه اصفهان: سید کمال حسینی، محسن عزتی، سیداسماعیل محمودی، محمد حسن میثمی و مرجان قوامی
حوزه انتخابیه اردستان: حجت السلام سید صادق طباطبایی
حوزه انتخابیه خمینی شهر: علی شجاعی
حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی
حوزه انتخابیه شاهین شهر- میمه و برخوار: حجت السلام محمود حسینی دولت آبادی
حوزه انتخابیه شهررضا و دهاقان: عوض صیدی پور
حوزه انتخابیه فریدون شهر و چادگان: محمد علی اسفنانی
حوزه انتخابیه فلاورجان: اسدالله شمس
حوزه انتخابیه سنجان: محمد باترانی
حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: حسین فدایی
حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان: سید محمد حسین میر محمدی
حوزه انتخابیه مبارکه: علی احمد پور
حوزه انتخابیه نجف آباد: ابوالفضل ابوترابی
حوزه انتخابیه نطنز و قمصر و بادرود: محمد صفیاری
|
5-
|
البرز
|
حوزه انتخابیه کرج: ناصر حاجیان مطلق و اکبر صادقی هشترودی
حوزه انتخابیه حوزه ساوجبلاغ: حسین شاه وردی
|
6-
|
ایلام
|
حوزه انتخابیه ایلام-شیروان-چرداول-ایوان-مهران: جلال میرزایی و سعید لطفی
حوزه انتخابیه دهلران، آبادانان و دره شهر: شادمهر کاظم زاده
|
7-
|
بوشهر
|
حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم: آقای عبدالحمید خوری
حوزه انتخابیه دشتستان: محمد باقر سعادت
حوزه انتخابیه کنگان، عسلویه و جم : سکینه الماسی
|
|
تهران
|
دکتر محمدرضا عارف ( 6492 ) – دکتر علی مطهری ( 8292 ) - دکتر مصطفی کواکبیان ( 7628 )– الیاس حضرتی ( 4265 ) - دکتر سید محمد حسینی ( 4187 ) – دکتر محمد علی وکیلی ( 9287 ) - دکتر حسن بابایی ( 2128 )- محمد طاها عبد خدایی ( 6548 ) – حمید رضا سیفی ( 5784 ) – دکتر کاظم جلالی ( 2846 ) – دکتر حسن غفوری فرد ( 6871 ) – دکتر محمود عزیزی ( 6716 )– دکترعلیرضا محجوب ( 7926 )– دکتر حسن زمانی ( 5414 ) – دکتر علی نوبخت( 8981 )- بهروز نعمتی( 8949 )– علی طاهری (6297 )– دکتر حسن یاسری ( 9415 ) – دکتر فررشید طهماسبی ( 6458 )– دکتر غلامرضا محمد نژاد (7964 )– خلبان آزاده قاسم محمد امینی ( 7946 )– سکینه جعفری فر ( 2841 )– فاطمه سادات حسینی ( 4197 )– سید مرتضی حسینی (4194)– وحید شریعتمداری (5848 )– منیژه نصرالله زاده( 8918 )– محمدرضا اعلایی ( 6758)– سید مجتبی میری (8715 )– جواد کریم زادگان ( 7565 )– مجید اصغر زاده ( 1721 )
|
8-
|
شهرستان های تهران
|
حوزه انتخابیه دماوند: محسن اکبری
حوزه انتخابیه پاکدشت: محمد قمی
حوزه انتخابیه شهریار: محمد محمودی
حوزه انتخابیه رباط کریم: ابراهیم نکو
|
9-
|
چهارمحال بختیاری
|
حوزه انتخابیه بن، سامان و شهرکرد: اکبر اردشیر نوریان
حوزه انتخابیه بروجن: --------------------------
حوزه انتخابیه لردگان: محمد خالدی
حوزه انتخابیه اردل، فارسان و کوهرنگ و کیار : علی کاظمی
|
10-
|
خراسان جنوبی
|
حوزه انتخابیه بیرجند، در میان، خُسر: حمید آیتی
حوزه انتخابیه قائن و زیرکوه: جواد هروی
حوزه انتخابیه طبس، سرایان، بشرویه و فردوس: محمد رضا امیر حسن خانی
حوزه انتخابیه سر بیشه و نهبندان: محمد اسماعیل اعزازی
|
11-
|
خراسان شمالی
|
حوزه انتخابیه بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم: علی قربانی و علی اکبری
حوزه انتخابیه شیروان: عبدالرضا عزیزی
حوزه انتخابیه فاروج: هادی شوشتری
حوزه انتخابیه اسفراین: محمدرضا حاتمی
|
12-
|
خوزستان
|
حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون: سید کریم حسینی، شبیب جوبجزی و همایون یوسفی
حوزه انتخابیه آبادان: عامر کعبی، جلیل مختاری،جلیل مختار و فاضل حاجی زاده ابراهیمی
حوزه انتخابیه خرمشهر: یونس محمدی
حوزه انتخابیه ماهدشت، بندر امام هندیجان و امید: علی گل مرادی
حوزه انتخابیه بهبهان: مراد راهداری
حوزه انتخابیه رامهرمز و بهشیر: شمس اله بهمئی
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: --------------
حوزه انتخابیه شوش: سید رازی نوری
حوزه انتخابیه شوشتر و گنوند: سید محمد سادات ابراهیمی
حوزه انتخابیه اندیشمک: ------------------
حوزه انتخابیه دشت آزادگان: سید مهدی مولا
حوزه انتخابیه شادان و دارخوین: مجید ناصری نژاد
حوزه انتخابیه مسجد سلیمان: --------------
|
13-
|
زنجان
|
حوزه انتخابیه زنجان و طارم: سید افضل موسوی و علی وقفچی
حوزه انتخابیه خدابنده: ابوالحسن رضوی
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه: محمد عزیزی
حوزه انتخابیه ماه نشان: سید مرتضی خاتمی
|
14-
|
سمنان
|
حوزه انتخابیه سمنان: داریوش مهدوی
حوزه انتخابیه گرمسار: غلامرضا کاتب
حوزه انتخابیه دامغان: عبدالرحمان رستمیان
حوزه انتخابیه شاهرود: عباسعلی غلامی
|
15-
|
سیستان و بلوچستان
|
حوزه انتخابیه زاهدان: فدا حسین مالکی
حوزه انتخابیه زابل: حسن سراوانی سنجری، احمد علی کیخا
حوزه انتخابیه سراوان: هدایت الله میر مراد زهی
حوزه انتخابیه ایرانشهر: داد الرحمن بامری
حوزه انتخابیه خاش: علی کرد
حوزه انتخابیه چابهار: عبدالغفور ایران نژاد
|
16-
|
فارس
|
حوزه انتخابیه شیراز: سید علاالدین کراماتی، جوانشیر کدخدا پور، علی احمدی و معصومه زارع
حوزه انتخابیه آباده: رحمت الله خسروی
حوزه انتخابیه اقلید: سید حسین افضلی
حوزه انتخابیه جهرم: علی جوکار
حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: رضا کلامی
حوزه انتخابیه سپیدان: علی ناصری
حوزه انتخابیه فسا: کاوس اکبری
حوزه انتخابیه فیروزآباد: نادر فریدونی
حوزه انتخابیه ممسنی و نورآباد: مسعود گودرزی
حوزه انتخابیه لارستان: اسعد زاهدی
حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سید محسن علوی
حوزه انتخابیه مرودشت و پاسارگاد: محمد علی قوهستانی
حوزه انتخابیه کازرون: عبدالصمد نجفی کشکولی
حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان: سید محمد صادق کشفی نژاد
|
17-
|
قزوین
|
حوزه انتخابیه قزوین،البرز و آبیک: سیده حمیده زر آبادی
حوزه انتخابیه تاکستان: بهمن طاهرخانی
حوزه انتخابیه بوئین زهرا، آوج: روح بابایی صالحی
|
18-
|
قم
|
حوزه انتخابیه قم: علی لاریجانی، حسین طلایی و سید محمد مصطفی حسینی کاشانی
|
19-
|
کردستان
|
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سروش روحانی و اسعد یوسفی خلیل
حوزه انتخابیه سقز و بانه: سلیم زهرابی
حوزه انتخابیه قروه و دهگلان : ناصر شکری
حوزه انتخابیه مریوان: عزت درستان
|
20-
|
کرمان
|
حوزه انتخابیه کرمان و راور: زهره سالاری و غلامعباس نوذری
حوزه انتخابیه رابر، ارزوئیه و بافت: علی برز بختیاری
حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر: حبیب الله نیکزادی
حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان: حسین امیری
حوزه انتخابیه شهر بابک: علی اسدی
حوزه انتخابیه کهنوج: احمد حمزه ای
حوزه انتخابیه رفسنجان و انار: محمدی انارکی
|
21-
|
کرمانشاه
|
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری، محمد رزم و بهروز خسروی
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: محمد ابراهیم محبی
حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو: علی صابری
حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین: حسن سلیمانی
حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود و ارومانات: نورالدین یوسفی
حوزه انتخابیه قصر شیرین، سر پل ذهاب و گیلان غرب: شهریار صیدی
|
22-
|
کهکیلویه و بویر احمد
|
حوزه انتخابیه یاسوج: سید محمد موحد
حوزه انتخابیه گچساران: غلامرضا تاج گردون
|
23-
|
گلستان
|
|
24-
|
گیلان
|
حوزه انتخابیه رشت: غلامعلی جعفر زاده و رحمان رحمان زاده
حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال: منصور یوسفی
حوزه انتخابیه صومعه سرا: سید کاظم دلخوش اباتری
حوزه انتخابیه لاهیجان: ابوذر ندیمی
حوزه انتخابیه آستارا: بختیار حیدرنیا
حوزه انتخابیه بندر انزلی: عزیز اله هادی پور نوکنده
|
25-
|
لرستان
|
حوزه انتخابیه خرم آباد: محمد بیرانوندی و عصمت الله ساکی زاده
حوزه انتخابیه پلدختر: مصطفی چراغی
حوزه انتخابیه الیگودرز: محمدتقی توکلی
حوزه انتخابیه بروجرد: محمد ابوالفتحی
حوزه انتخابیه کوهدشت: الهیار ملکشاهی
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: بابک ناصری
حوزه انتخابیه سلسله و دلفان: علی باقر طاهری نیا
|
26-
|
مازندران
|
حوزه انتخابیه ساری و میاندورود: علی اصغر یوسف نژاد و محمد دامادی
حوزه انتخابیه قایم شهر، جویبار و سواد کوه: سید هادی حسینی، علی پهلوان
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیاز آذری، علی نجفی خوشرودی
حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار: ولی اله نانوا کناری
حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عباس یزدانی
حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی
حوزه انتخابیه بهشر و نکا: سید احمد میر قعله سری
حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر: شمس اله شریعت نژاد
حوزه انتخابیه آمل: عزت اله یوسفیان ملا
|
27-
|
مرکزی
|
حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان: سید مهدی مقدسی و داود نعیمی
حوزه انتخابیه دلیجان و محلات: غلامعلی یار محمدی
حوزه انتخابیه شازند: قاسم عزیزی
حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان: ----------
حوزه انتخابیه خمین: محمد ابراهیم رضایی
|
28-
|
هرمزگان
|
حوزه انتخابیه بندر عباس،هرمز، قشم، ابوموسی: موسی مولاپرست، احمد مرادی، مهران شاهی و مهدی ملاحی
حوزه انتخابیه میناب، جاسک و سیریک: سید مصطفی ذوالقدر
حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان: سید هاشم توانا
|
29-
|
همدان
|
حوزه انتخابیه همدان و فامنین: امیر خجسته و نوروز حاجی بابایی
حوزه انتخابیه ملایر: محمد کاظمی
حوزه انتخابیه بهار و کبودر آهنگ: علی یعقوبی
حوزه انتخابیه تویسرکان: مهندس ترابی
حوزه انتخابیه نهاوند: علی سلگی
حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی
|
30-
|
یزد
|
حوزه انتخابیه یزد و اشکذر: سید ابوالفضل موسوی بیوکی
حوزه انتخابیه اردکان: محمدرضا تابش
حوزه انتخابیه مهریز، ابرکوه، بافق و خاتم: کاظم فرهمند
حوزه اننتخابیه تفت و میبد: کمال دهقانی فیروز آبادی
|