اخبار عمومی
اعلام وصول
19931
تاریخ انتشار: 1395/01/22 13:12
فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرماهشهر خبر داد.
فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرماهشهر خبر از توقیف خودروی سواری با 57 میلیون 701 ریال تخلف راهنمایی و رانندگی در بندرماهشهر داد.

به گزارش جلال کاووسی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان،فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بندرماهشهر اظهار نمود: مأموران پلیس راهور نیروی انتظامی بندرماهشهر، در هنگام کنترل وضعیت خودروهای عبوری در سطح شهر، یک دستگاه خودرو سواری پراید را به علت ارتکاب خلاف های رانندگی متوقف کردند. این مقام انتظامی افزود: با استعلام از سیستم تخلفات راهنمایی و رانندگی ، معلوم شد، این خودرو دارای 143 فقره تخلف حادثه ساز در پرونده داشته که پس از بررسی های تخصصی ، صاحب این خودرو به مبلغ 57 میلیون و 701 ریال جریمه شده و بلافاصله خودروی مذکور به پارکینگ جهت اعمال قانون انتقال یافت.
زبیدی در پایان اظهار نمود: برابر تبصره 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، در مواردیکه که مبلغ جریمه خودرویی ، به 10 میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالکین خودروها اعلام کرده و چنانچه بمدت یک ماه از تاریخ ابلاغ : رانندگان اقدام به پرداخت جرائم ننمایند، خودرو توقیف ، و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*