اخبار عمومی

 

 

 

 

 

244950
تاریخ انتشار: 1397/07/13 20:09
مرحله یک هشتم جام حذفی فوتبال کشور
تیم فوتبال فولاد خوزستان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی مغلوب پدیده شد و حذف شد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، در مشهد به مصاف پدیده رفت که نهایتاً در وقت‌های اضافه با نتیجه سه بر دو مغلوب میزبان خود شد.
این شکست در حالی برای فولادی‌ها رقم خورد که قرمزپوشان اهوازی تا دقیقه 73 با گل مهرداد هدایتیان در دقیقه دوزادهم از میزبان خود پیش بودند، گل تساوی پدیده را سینا مریدی وارد دروازه خودی کرد تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.
در وقت‌های اضافه نیز باز هم فولاد بود که در دقیقه 94 با ضربه لوسیانو پریرا از روی نقطه پنالتی به گل برتری دست یافت، اما شاگردان ایلی استن نتوانستند برتری خود حفظ کنند و پس از آن دو بار در دقایق 107 و 109 توسط اکبر صادقی(پنالتی) و محمد مهدی‌خانی به دو گل رسیدند تا سومین نماینده خوزستان نیز از این جام کنار برود.
محمدرضا اکبریان عهده‌دار قضاوت این دیدار بود و آقایان بابک داوری و عسگر محمدی در امر داوری این دیدار اکبریان را یاری کردند.
اکبریان در این دیدار پر برخورد هشت بار دست به جیب شد که طی آن میثم دورقی، ناصر سالاری و حسن بیت‌سعید را از فولاد و سعید صادقی، محمدرضا خلعتبری، محمد قاسمی نژاد و محمد مهدی مهدی خانی را از تیم پدیده با کارت زرد خود جریمه کرد و در دقیقه 120 این دیدار، اکبر صادقی با کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج شد.
در حالی که ورزشگاه امام رضا(ع) مملو از حضور علاقه‌مندان به تیم پدیده بود، چند هوادار خوزستانی تیم فولاد نیز از تیم محبوب خود حمایت می‌کردند.
لوسیانو پریرا دقایقی بعد از به ثمر رساندن ضربه پنالتی فولاد خوزستان به‌خاطر آسیب‌دیدگی از ناحیه کشاله ران از زمین بازی خارج شد.
پیش از این تیم‌های نفت مسجدسلیمان و استقلال خوزستان در نبرد با استقلال تهران و صنعت نفت آبادان از این جام حذف شده بودند.
در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تنها نماینده خوزستان خواهد بود(فارس)کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*