اخبار عمومی

 

 

 

 

 

244968
تاریخ انتشار: 1397/07/15 14:25
سرپرست کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر خبر داد:
علی روشن از تکمیل و بازسازی کلی و جزیی ۴۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بندر ماهشهر به ارزش یک میلیارد و ۴۹۱ میلیون و ۱۸۰ هزار ریال طی شش‌ماهه نخست امسال خبر داد

به گزارش پایگاه خبری عصر جهان، سرپرست کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر بابیان اینکه ایجاد سرپناه برای مددجویان یکی از اهداف کمیته امداد است، گفت: ۴۰واحد مسکن مددجویی شهری، روستایی و مناطق محروم در شش‌ماهه نخست امسال با هزینه‌ای به ارزش یک میلیارد ۴۹۱میلیون و ۱۸۰ هزار ریال کمک بلاعوض کمیته امداد، وام قرض‌الحسنه امداد ولایت، آورده مددجو و خیران تعمیر، تکمیل و بازسازی‌شده است.
علی روشن با اشاره به ارائه خدمات عمرانی به مددجویان ساکن در مناطق محروم افزود: ۷ واحد مسکن مددجویی در مناطق محروم و روستایی بندر ماهشهر از خدمات عمرانی بهره‌مند شدند.
سرپرست کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر با اشاره به صاحب‌خانه شدن مددجویان ماهشهری در شش‌ماهه نخست سال جاری ادامه داد:۴۰ واحد مسکن با هزینه‌ای به ارزش یک میلیارد ۴۹۱میلیون و ۱۸۰ هزار ریال برای مددجویان تحت حمایت ساخته و خریداری شد.
روشن در پایان گفت:یکی از دغدغه های مددجویان مسکن می باشد که همواره نیازمند کمکهای مردمی و خیرین خیر اندیش هستیمکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*