اخبار عمومی

 

 

 

 

255226
تاریخ انتشار: 1397/08/12 22:15
تیم‌های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال به تساوی دست یافتند.

عصر جهان؛محمد ابولیان(نوروزی)
 صنعت نفت آبادان (۰) فولادخوزستان (۰)
🏁داور: پیام حیدری
🔴اخراج: حسین بغلانی/ نفت آبادان(۲+۹۰)، فرزادجعفری فولادخوزستان(۶۱)
🔶اخطاریها: اکبرایمانی(نفت آبادان) مهرادهدایتیان، فرشاد سالاروند، سینامریدی(فولادخوزستان)
▪چهارچوب رقابت: هفته یازدهم فوتبال لیگ برتر جام خلیج فارس
▪روزبرگزاری : شنبه ۱۲-آبانماه ۹۷
▪ساعت برگزاری:۱۶:۴۵
▪محل برگزاری: ورزشگاه تختی آبادان
▪تماشاگر: شش هزارنفر
🔶صنعت نفت آبادان:
شهاب گردان، عقیل کعبی، سیروان قربانی(۴۶-میلاد جهانی)، وفا هخامنش، طالب ریکانی، جعفرسلمانی، مصطفی احمدی(۷۲-حامدپاکدل)، رضا جبیره، کرارجاسم، اکبر ایمانی، حسین ساکی
▪سرمربی: پائولوسرجیو
🔴فولادخوزستان:
احسان مرادیان، میلادبدرقه ، عبدالله کرمی، مهرداد هدایتیان (۶۶-رضامیرزایی) ، فرشاد سالاروند، سینامریدی، لوسیانو پریرا(۷۹-سیدهیثم هاشمی زاده)، فرزاد جعفری، امید صیدالی(۴+۹۰-مهدی زبیدی) ، حسین بیت سعید، پیمان شیرزادی
▪سرمربی : ایلی استان


 ▪دقایق حساس و حوادث ویژه بازی:
*دقیقه(۶)پاس مناسب کرار جاسم بازیکن باتجربه و ملی پوش عراقی رضا جبیره را با دروازه فولادی ها در موقعیت تک به تک قرار داد اما احسان مرادیان با خروجی مناسب و با بدن خود راه توپ جبیره را سد کرد تا اینچنین دروازه تیمش را نجات دهد.
*دقیقه(۲۹)فرزاد جعفری در پی خروج ناموفق گردان و در حالت تک به تک با دروازه بان نفتی ها درحالیکه توپ را از بالای سرگردان عبور داده بود  عقیل کعبی منجی دروازه زردپوشان شد و توپ را از خط دروازه تیمش دفع کرد و مانع گلزنی تیم میهمان شد.
 *دقیقه (۷۷)ارسال بلند رضا میرزایی در محوطه جریمه نفت  با ضربه سرزیبای حسن بیت سعید همراه اما با واکنش زیباتر شهاب گردان از زیر طاق دروازه تیمش دفع شد. تا یازدهمین گل هفته یازدهم در شهرآورد خوزستانی ها ی لیگ برتر به سود فولادی ها به ثمر نرسد.
*دقیقه (۸۱)شوت مستقیم سالاروند در محوطه جریمه نفت با بدن اکبر ایمانی برخورد کرد که در این لحظه پیام حیدری نقطه پنالتی را به سود قرمز پوشان اهوازی نشانه گرفت اما در پی اعتراض زردپوشان آبادانی و مشورت قاضی میدان با کمک خود، پس از لحظاتی داور نظر خود را تغییر داد تا ادامه بازی از سر گرفته شود.
*دقیقه(۹۰)در حالیکه حسین بغلانی کنار زمین آماده ورود به میدان بجایی طالب ریکانی پرتلاش بود، باتوجه به اینکه داور دستور این تعویض را داده بود ولی در عین ناباوری قبل از ورود این بازیکن به زمین با کارت قرمز پیام حیدری قاضی جنجالی" این دیدار روبرو و اخراج گردید. البته درگیری لفظی بازیکن اخراجی زرد پوشان با کمک داوربازی هم چندان بی ربط نبود.


پیوست خبر به نقل از سایر رسانه ها
فولاد بخوبی فضا را بر بازیکنان ما بست
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فولاد در این دیدار به گونه ای بازی کرد که فضای خالی برای ما ایجاد نشود.
پائلو سرجیو شنبه شب در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان اظهار داشت: جنگندگی و تلاش بازیکنان فولاد خوزستان جای قدردانی دارد زیرا ما را با دیوار دفاعی محکمی مواجه کرد.
وی افزود: اگر در دقیقه پنجم بازی، رضا جبیره موقعیت تک به تک را برای ما گل می کرد شاید نتیجه به گونه دیگری رقم می خورد.
سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: هر چقدر از زمان بازی می گذشت تیم فولاد فضاهای خالی را بخوبی می بست و کار ما برای رسیدن به گل را سخت تر می کرد.
سرجیو تصریح کرد: این بازی دشواری های خاص خود را داشت ولی از آن درس گرفتیم تا در دیدارهای بعدی نتایج بهتری کسب کنیم.
وی عملکرد کرار جاسم در این دیدار را ضعیف عنوان کرد و گفت: کرار بعد از غیبت در بازی قبلی برای این دیدار چندان آماده نبود ضمن آنکه این بازیکن با مشکل جدی خانوادگی مواجه است.
سرجیو در خصوص استفاده نکردن از تهامی و برزای در ترکیب تیم گفت: اگر هر بازیکنی را بازی ندهیم باز هم مورد اعتراض قرار می گیریم ولی هر بازیکنی که آماده بازی باشد در ترکیب تیم قرار خواهد گرفت.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر برابر میهمانش فولاد خوزستان تن به تساوی بدون گل داد.

بازیکنان فولاد خوزستان برابر نفت آبادان با رشادت بازی کردند
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازیکنان ما برابر نفت آبادان با رشادت بازی کرده و با تلاشی که داشتند موفق به کسب یک امتیاز با ارزش شدند.
 ایلی استن عصر شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی بسیار سخت و نفس گیری در آبادان پشت سر گذاشتیم و استحقاق کسب یک امتیاز این مسابقه را داشتیم.
وی افزود: بازیکنان فولاد هر آنچه که کادر فنی از آنها خواسته بود در زمین بازی پیاده کردند و با رشادت خود به یک امتیاز رسیدند.
سرمربی فولاد خوزستان گفت: پس از اینکه در این دیدار 10 نفره شدیم موقعیت گلزنی داشتیم ولی واکنش دروازه بان صنعت نفت آبادان این موقعیت را از ما گرفت.
استن تصریح کرد: امروز ثابت کردیم تیم فولاد خوزستان در حال پیشرفت است و ثابت شد بدون تلاش، دوندگی و فداکاری نمی ‌توان نتیجه گرفت.
وی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: داور در دقیقه 81 یک پنالتی به سود ما اعلام کرد که از رای خود منصرف شد ولی تصمیم به ورود در این موضوع ندارم.
تیم فوتبال فولاد خوزستان عصر امروز از هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر برابر میزبانش صنعت نفت آبادان به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت.

دیدار تیم های فوتبال نفت آبادان و فولاد خوزستان حاشیه داشت
دیدار تیم‌ های فوتبال صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال که به تساوی رسید با حاشیه های زیادی همراه بود.
 در دقیقه 81 این دیدار، داور یک ضربه پنالتی به سود تیم فولاد خوزستان اعلام کرد که با اعتراض شدید بازیکنان صنعت نفت آبادان مواجه شد ولی با دخالت کمک داور این دیدار، داور از رای خود منصرف شد تا اینبار بازیکنان فولاد به شدت به تصمیم داور معترض شوند.
**از دقیقه 81 هواداران 2 تیم در ورزشگاه علیه هم شعار دادند.
**تعدادی از هواداران 2 تیم در سکوی ضلع شرقی ورزشگاه تختی آبادان با یکدیگر درگیر شدند که با دخالت ماموران انتظامی حاضر در ورزشگاه درگیری خاتمه یافت .
**حسین بغلانی بازیکن تیم صنعت نفت آبادان که در دقیقه 90 قصد حضور در بازی را داشت بدلیل اعتراض شدید به کمک داور چهارم با کارت قرمز داور مواجه شده و قبل از ورود به زمین بازی اخراج شد.
**در پایان این دیدار یکی از بازیکنان نیمکت نشین صنعت نفت آبادان قصد درگیری با تماشاگران را داشت که با دخالت هم تیمی های خود به رختکن هدایت شد.
**هواداران تیم فولاد خوزستان که برای تماشای این مسابقه به آبادان سفر کرده بوده در پایان این دیدار علیه داور شعار دادند.
**2 تیم 90 دقیقه قبل از آغاز بازی وارد ورزشگاه تختی آبادان شدند.
**حدود هشت هزار تماشاگر با حضور در ورزشگاه تختی آبادان این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند.
**بیش از 50 تماشاگر اهوازی با حضور در ورزشگاه تختی آبادان، تیم فولاد خوزستان را مورد حمایت خود قرار دادند.
**لوسیانو پریرا بازیکن برزیلی فولاد خوزستان و بازیکن فصل قبل نفت آبادان قبل از این دیدار به شدت از سوی تماشاگران تشویق شد.
**برخی افراد متفرقه، همانند دیگر دیدارهای گذشته در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه تختی آبادان حضور داشتند.ضمن اینکه اینترنت ورزشگاه تختی آبادان همانند هفته های قبل قطع بود تا رسانه ها برای پوشش خبری این دیدار با مشکل مواجه شوند.
**از دقیقه 75 بارش نم نم باران در این دیدار آغاز شد.
**این دیدار عصر شنبه در هوایی خنک و ابری در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد که در پایان 2 تیم به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند.

منبع پیوست خبر/ایرنا


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*