اخبار عمومی

 

 

 

 

 

2813
تاریخ انتشار: 1393/09/02 22:55
پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان
یک منبع آگاه از شهادت مامور دریابانی شادگان در درگیری با قاچاقچیان سوخت در خور موسی در نزدیکی شادگان در استان خوزستان خبر داد.

عصرجهان -به گزارش ایرنا این منبع آگاه که خواست نامش در خبر ذکر نشود گفت :قاچاقچیان سوخت عصر یکشنبه استوار دوم محسن بیگدلی از نیروها دریابانی منطقه جنوب را پس از زخمی کردن به شهادت رساندند.

اوی افزود : پیکر مطهر این شهید به بیمارستان 17 شهریور آبادان منتقل شد.

جزییات این خبر متعاقبا اعلام خواهد شد.

شهرستان شادگان در 35 کیلومتری آبادان و 60 کیلومتری جنوب اهواز قرار دارد که دارای بندر مهم تجاری است و به آبهای آزاد دریای عمان و خلیج فارس متصل است.

روز گذشته نیز فرمانده مرزبانی خوزستان گفت:محموله های سوخت قاچاق درعملیات بازرسی از چند فروند شناور صیادی و تجاری درآبهای مرز شهرستان ماهشهر و آبادان توسط مرزبانان دریایی استان کشف و ضبط شد.

سردار 'عبدالله نظرپور' افزود:در این ارتباط 46متهم به قاچاق سوخت بازداشت و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی منطقه شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش این میزان سوخت سه میلیاردو 700 میلیون ریال است ادامه داد: این مقدارگازوییل توقیف شده قرار بود در بازار فرآورده های نفتی خلیج فارس با چند برابر قیمت یارانه ای آن در داخل کشور به فروش برسد.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*