اخبار عمومی

 

 

 

 

 

296808
تاریخ انتشار: 1398/02/03 22:39
فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه از دستگيري اعضای باند سارقان حرفه اي موتورسيکليت و لوازم داخل خودرو با 35 فقره سرقت در عمليات غافلگيرانه پليس شهرستان خبر داد.

به گزارش عصرجهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جهان ديماز" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع سرقتهایي از جمله موتورسيکلت و محتويات داخل خودرو در سطح شهر دهدشت و حومه ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي کلانتري 11 اين فرماندهي قرار گرفت.
وي افزود: ماموران کلانتري11  شهر دهدشت با انجام گشت زنی های مستمر و سر کشي مداوم از ضايعاتي ها ، احدي از سارقان سابقه دار را شناسایی که مقداري آهن آلات سرقتي به همراه داشت را  دستگير که متهم در تحقيقات اوليه ، به انجام سرقت هایی و با همدستی یک نفر از دوستان خود اعتراف نمود.
سرهنگ ديماز با توجه به اعتراف صریح این سارق با کمک و همدستی یک نفر دیگر ، هماهنگي لازم قضایی جهت برای دستگيري ساير همدستان این متهم صورت و احدي از همدستان متهم به هويت معلوم نيز در حوالي شهر شناسايي و دستگير شدند که در ادامه تحقيقات و با تلاش ماموران ، تا کنون این دو متهم به بيش از 35 فقره سرقت موتورسيکلت و محتويات و قطعات خودرو  و سرقت از منازل نيمه کاره اعتراف کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان کهگيلويه در خاتمه خاطرنشان کرد: با تکمیل پرونده و ارجاع به مرجق محترم قضایی ،هر دو سارق با قرار مناسب ، روانه زندان شدند.

برچسب ها:
جهان ديماز ؛ دهدشت ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*