اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298224
تاریخ انتشار: 1398/06/02 01:13
لطف اله موسوی شهردار باشت: دولتمردان دولت دوازدهم می توانند در مدت باقی مانده برخی ضعف های خود را برطرف و چهره ای مناسب تر از خود برجای بگذارند.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، شهردار باشت بمناسبت هفته دولت پیام تبریکی به شرح زیر صادر کردند


متن پیام تبریک شهردار باشت:
بسم الله الرحمن الرحیم
ضمن تبریک بمناسبت هفته دولت؛ هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است
در چنین مناسبتی از یک سو باید خدمات و زحمات دولتمردان را پاس بداریم و از سوی دیگر نسبت دولت را با شهیدان رجایی و باهنر مورد مداقه قرار بدهیم.
تردیدی نیست که شرایط کشور، شرایط دشواری است و دولتمردان همه در حال تلاش برای اداره کشور هستند و در هر بخشی که ورود کنیم فهرستی از خدمات و دستاوردها را شاهدیم.هر چند نتایج حاصل از این تلاش ها و دستاوردها  یکسان نیست
باید گفت، يادمان باشد هر نقطه‌اي از ايران برويم، عملكرد ارزشمند دولت را مي‌بينيم و دستاوردهاي دولت در خدمت‌رساني به مردم و نيازمندان، سدسازي، راه‌اندازي نيروگاه هسته‌اي، ايجاد كارخانه‌هاي صنعتي، برق‌رساني به روستاها، گاز، اشتغال، دستيابي به پيشرفت و عدالت بسيار چشمگير است.
* ايران اسلامي با وجود اينكه در فشار بود، اراده و عزم خود را از دست نداد و با تلاش بيشتر استقلال و عظمت خود را نگه داشت و با وجود تحريم‌ها، پيشرفت چشمگيري داشتيم.
دولت در تحقق مطالبات رهبري تلاش جدي انجام داده، ولی كافي نيست و اين تلاش‌ها بايد با دقت بيشتري انجام شود و نیز بايد نقاط ضعف را هم به آگاهی مردم رساند: توجه به محرومان، ايجاد اشتغال، اجراي عدالت، مبارزه با مفاسد اقتصادي و جلوگيري از افرادي كه دست به بيت‌المال مي‌زنند، از مطالبات رهبري از دولت است.
البته به رغم تلاش های انجام شده و در جریان،میزان تلاش ها با نیاز کشور همخوانی ندارد و فائق آمدن بر مشکلات هم سخت کوشی بیشتری را طلب می کند و هم جنس تلاش ها باید تغییر نماید.واین سخت کوشی و تغییر در جنس تلاش ها به همان نسبت دولت دوازدهم با شهیدان رجایی و باهنر بر می گردد!
کسانی که دهه شصت را درک کرده اند میگویندکه با شنیدن نام رجایی و باهنر، رفتار انقلابی،مردمی بودن، رفتار جهادی،دفاع جانانه از ارزش ها و مطیع امام بودن در ذهنشان نقش می بندد؛آیا به هنگام شنیدن نام دولتمردان دولت دوازدهم نیز چنین مفاهیمی تداعی می شود؟
دوره مسئولیت شهیدان والا مقام رجایی و باهنر کوتاه بود اما در همان دوره کوتاه، خاطره ای فراموش نشدنی از خود به یادگار گذاشتند.
شهیدان رجایی و باهنر امیدی به دشمنان نداشتند و روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار با اتکا به توانمندی های داخلی که آنزمان اینقدر ها هم پرورش نیافته بود از ویژگی های شاخص آنها به شمار می رفت.
دولتمردان دولت دوازدهم می توانند در مدت باقی مانده برخی ضعف های خود را برطرف و چهره ای مناسب تر از خود برجای بگذارند.
شاید برخی مشاوران آقای روحانی توصیه های دیگری به رئیس دولت داشته باشند اما توصیه مابه ایشان،تاسی به شهیدان رجایی و باهنر و رفتار انقلابی،مردمی بودن، رفتار جهادی،دفاع جانانه از ارزش ها، استکبار ستیزی، مقاومت، باورمندی به توانایی های داخلی و مطیع رهبر بودن است.
اینجانب ضمن تشکر از زحمات همه دولتمردان عزیز اغاز هفته دولت را به همه این عزیزان بویژه فرماندار محترم شهرستان مدیران اجرایی ، مجموعه ادارات ونهادهای دولت وهمه خدمتگزاران صدیق به نظام جمهوری اسلامی در کشور ،استان و شهرستان تبریک تهنیت گفته وبرای همه این عزیزان در ادامه مسیر  ارزوی موفقیت وسربلندی دارم
 من الله توفیق
خادم همه عزیزان
لطف اله موسوی شهردار باشتبیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*