اخبار عمومی

 

 

 

 

 

298300
تاریخ انتشار: 1398/06/09 22:35
ادعای رسانه ایتالیایی:
سرمربی استقلال به دلیل منقضی شدن ویزایش، توسط پلیس فرودگاه متوقف شد./ باشگاه استقلال تهران با انتشار بیانیه‌ای خبر روزنامه ایتالیایی در خصوص خروج استراماچونی از ایران را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، آندره‌آ استراماچونی، سرمربی پیشین اینتر، اودنیزه و اسپارتا پراگ که از ژوئن، هدایت استقلال را بر عهده گرفت با یک کابوس روبرو شد. سرمربی ایتالیایی از فیفا دی بهره برد و از طریق پرواز تهران-دوحه-رم قصد بازگشت به ایتالیا را داشت، اما نتوانست این کار را انجام دهد. او می‌خواست به همسر و فرزندانش که چند روز پیش به کشورشان بازگشته بودند ملحق شود.


خبرورزشی به نقل از گاتزتا دلو اسپورت نوشت: استراماچونی توسط پلیس فرودگاه متوقف شد، چون ویزای توریستی‌اش به پایان رسیده بود. این اتفاق عجیب است، چون سرمربی ایتالیایی ۸۰ روز است که در ایران حضور دارد و تعهد کاری دارد.
سباستین لتو، دستیار استراماچونی در کنار سرمربی استقلال حضور داشت. استراماچونی قصد داشت یکشنبه به تهران برگردد تا تمرینات تیم دوباره پیگیری شود.
بنا به گزارش دیگزی سایت باشگاه استقلال، باتوجه به حواشی ساخته شده برای تیم فوتبال استقلال تهران، متاسفانه بازهم ردپای یک جریان مخرب علیه آبی پوشان مشهود است.
آندره‌آ استراماچونی، سرمربی تیم استقلال پس از بازی مقابل فولاد خورستان نه تنها به فرودگاه نرفته، بلکه درخواستی هم جهت مرخصی به باشگاه ارائه نداده است.
طبق نظر سرمربی تیم استقلال تمرینات این تیم به مدت دو روز تعطیل است و از عصر روز یکشنبه (فردا) مجددا آغاز خواهد شد.
باشگاه استقلال خبر منتشر شده توسط روزنامه گاتزتا دلو اسپورت را قویا تکذیب می‌کند.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*