اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299089
تاریخ انتشار: 1398/09/15 02:00
استاندار اسبق خوزستان گفت: مجلس فعلی در واقع مجلس شخص آقای لاریجانی است که با تصمیماتش آسیب جدی به کشور وارد کرد ضعف مجلس به نظر بنده از این بیشتر نمی‌شود.

امیر حیات مقدم نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرهای بندرماهشهر، بندر امام خمینی(ره)، امیدیه، هندیجان، جایزان و چمران در گفت‌و‌گو با فارس در بندرماهشهر اظهار کرد: هزینه‌های انتخاباتی بنده از سوی دوستان و فامیل تهیه می‌شود، بنده فامیل‌های زیادی دارم که اگر هر کدام یک میلیون تومان هم کمک کنند هزینه انتخابات بنده تامین می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حاضر هستید هزینه‌های انتخاباتی خود را بصورت شفاف با مردم در میان بگذارید یا خیر، افزود: حاضرم به صورت شفاف هزینه‌های انتخاباتی خودم را به مردم اعلام کنم.

استاندار اسبق خوزستان بیان کرد: مجلس فعلی در واقع مجلس شخص آقای لاریجانی است که با تصمیماتش آسیب جدی به کشور وارد کرد  ضعف مجلس به نظر بنده از این بیشتر نمی‌شود.

حیات مقدم اضافه کرد:مجلس فعلی تعداد اندکی نماینده ارزشی دارد که آنها هم کاری نمی‌توانند انجام دهند و هر جوری که آقای لاریجانی مایل باشد اداره می‌شود.

امیر حیات مقدم با بیان اینکه تغییر ترکیب هیات رئیسه مجلس می تواند ضعف مجلس را برطرف کند بیان کرد: ترکیب هیئت رئیسه مجلس باید از افراد انقلابی باشد، افرادی تابع محض رهبری باشند و خدمت صادقانه به مردم ارائه دهند.

وی در خصوص اولویت اصلی و ضعف اصلی استان خوزستان بیان کرد: استان خوزستان یک استان رها شده‌ای است برخی مسؤولان استان فقط در حال پر کردن جیب خود هستند و کاری پیش نمی‌رود حوزه انتخابیه بندر ماهشهر 30 هزار نفر بیکار دارد.

مهمترین چالش استان خوزستان بحث اشتغال است

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه حل برون رفت استان خوزستان از مشکلات فعلی حل مسئله اشتغال است، تصریح کرد: اولین اقدام جلوگیری از استخدام نیروهای غیربومی است در حال حاضر 30 هزار نفر جوان بیکار در اداره کار شهرهای بندرماهشهر، بندر امام خمینی(ره) امیدیه و هندیجان ثبت نام کرده‌اند.

حیات مقدم افزود: اگر بخواهیم کار ریشه‌ای در خوزستان انجام دهیم، رفع مشکل بیکاری استان استباید از ظرفیت‌های موجود همچون استخدام افراد بومی استفاده کنیم و ظرفیت‌های جدیدی همچون زیرساخت سرمایه گذاری را فراهم کنیم، ظرفیت‌های موجود را می‌توان به کارگیری افراد و مدیران بومی استان به جای افراد و مدیران غیربومی استان انجام داد.

وی در خصوص ظرفیت‌های فعلی جنوب خوزستان گفت: دریا یک ظرفیت بسیار خوبی است متاسفانه شیلات کشور مجوز صیادی نمی‌دهد، دولت باید بچه ماهی پرورش دهد و رهاسازی کند که این کار را انجام نمی‌دهد و دولت آقای روحانی به مردم خوزستان فشار وارد می‌کند خصوصا جنوب خوزستان.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*