اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299131
تاریخ انتشار: 1398/09/18 13:13
با پرواز ۸۷۹ ترکیش ایرلاین
تلاش‌ها برای حفظ سرمربی ایتالیایی نتیجه بخش نبود و او با پرواز ساعت ۵ و نیم صبح راهی ترکیه شد.

 

عصرجهان- آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال که با مدیران تیم به اختلاف نظر خورده، ساعاتی پیش تهران را به مقصد استانبول ترک کرد تا شوک نهایی در آستانه پیکان به هواداران این تیم وارد شود.


اولین شوک به این تیم در نشست خبری پیش از جدال با پیکان وارد شد؛ جایی که سرمربی ایتالیایی همانند همیشه در سازمان لیگ حضور نیافت و در ادامه پچ پچ ها ختم به مشکل او و ترک اردوی تیم پیش از بازی شد. این در حالی بود که این مربی در تمرین روز قبل تیمش نیز با لباس شخصی حضور یافته بود تا اولین نشانه اعتراض خود به وضعیت موجود را اعلام کند.
در ادامه اخبار رسانه ها معطوف به بیانیه خداحافظی او با هواداران و قطع همکاری با این باشگاه منجر شد که تلاش وزارت ورزش و مدیران تیم را برای مذاکره و پایان دادن به این چالش را به همراه داشت

استرا که بامداد شب گذشته پذیرای مدیران تیم در منزل خود برای جلسه فوری و مذاکره برای حل مشکل نیز نبود، در نهایت صبح امروز شوک نهایی را به هواداران این تیم وارد کرد و با پرواز ساعت 5:30 راهی ترکیه شد تا وضعیت قرمز را در باشگاه آبی اوج گرفته شکل دهد.
گفتنی است امروز استراماچونی و سباستین لتو با تخلیه منزل خود ایران را ترک کردند اما عمر دانسی هنوز موفق به ترک ایران نشده است.
این در حالی‌ست که از دقایقی پیش نیز شایعاتی از اردوی استقلال مبنی بر درخواست ترک اردو از سوی بازیکنان پیش از جدال با پیکان نیز شکل گرفته تا مدیران این تیم در وضعیتی غیر سابقه در ‌تاریخ قرار گیرند./ورزش سه



کانال تلگرام عصر جهان



ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*