اخبار عمومی

 

 

 

 

 

299592
تاریخ انتشار: 1398/11/13 18:42
مدیر رسانه‌ ای محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ در گفتگو با برنامه "پشت صحنه" رادیو تهران از رد پیشنهاد نیم میلیون دلاری توسط این خواننده برای برگزاری تورهای کنسرت خارج از کشور سخن گفت.

 به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از خبرگزاری مهر، آرش حسینی مدیر رسانه‌ ای محسن یگانه شنبه شب ۱۲ بهمن ماه در گفتگو با برنامه "پشت صحنه" رادیو تهران با اشاره به برخی حاشیه‌ هایی که پیرامون سفر اخیر این خواننده به خارج از کشور پیش آمده، گفت: اگر معنی مهاجرت این باشد که برای همیشه محسن یگانه خارج از کشور بماند و دیگر به ایران برنگردد، قطعاً این طور نیست. این رفت بی‌ برگشتی نیست و محسن یگانه به زودی به ایران بر می‌ گردد.

حسینی درباره شایعات مربوط به ضرر ۱۵ میلیاردی این خواننده توضیح داد: قبلا یک بار این مبلغ را چهار میلیارد تومان اعلام کردند، حالا این مبلغ روی ۱۵ میلیارد تومان است و من نمی‌دانم بعد از این محسن یگانه قرار است چه خانه‌ ای و با چه قیمتی خریداری کند؟ اصلاً چنین مبالغی نبوده است. حالا اگر محسن یگانه ملکی خریده و اگر اتفاقاتی در زندگی شخصی‌ اش افتاده که می‌ تواند در زندگی شخصی هر کس پیش بیاید، فکر می‌ کنم صحبت درباره آن حرفه‌ ای نیست.

مدیر رسانه‌ای محسن یگانه اظهار کرد: می‌ گویند یگانه برمی‌ گردد که کنسرت برگزار کند، اما او این روحیه را ندارد و حرفه‌اش را کاسبی نمی‌ بیند. کما اینکه حدود یک ماه پیش محسن یگانه برای تور خارج از کشورش پیشنهاد نیم میلیون دلاری داشته و آن را رد کرده است. محسن یگانه ای که ویدیواش الان پربازدید ترین ویدیوی ایرانی در اینترنت است، قطعاً آن طرف خواهان زیاد دارد. او نیاز ندارد که به اینجا صرفاً برای برگزاری کنسرت برگردد، پول جمع کند و آن‌ طرف برود. رابطه محسن یگانه با هوادارانش عاطفی است و بسیاری می‌ دانند که او نمی‌ تواند این دلتنگی را زیاد تحمل کند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*