اخبار عمومی

 

 

 

 

 

301413
تاریخ انتشار: 1399/06/24 00:52
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس درباره کشف جسد چند کودک در شیراز توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس درباره ماجرای کشف جسد چند کودک در شیراز، اظهار کرد: در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر پیدا شدن جسد چند کودک درون یک کوله پشتی در یکی از خیابان‌های شیراز، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴ مدرس و کارآگاهان پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.
او با بیان اینکه ماموران در بازرسی از کوله پشتی با جسدی که تکه تکه شده بود، مواجه شدند، گفت: کارآگاهان در تحقیقات اولیه دریافتند جسد متعلق به فردی مذکر حدوداً ۴۰ ساله است که در خیابان تیموری شیراز کشف شده و بنابراین ادعای مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اجساد کودکان صحت ندارد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضائی، جسد مکشوفه برای تشخیص هویت و علت فوت به پزشک قانونی انتقال داده شد، از شهروندان درخواست کرد: به شایعات مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر اینکه جسد متعلق به چند نفر کودک است، توجه نکنند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با بیان اینکه شهروندان اخبار صحیح و دقیق را از منابع رسمی دریافت کنند، گفت: پلیس با انتشار دهندگان شایعات کذب که بخواهند امنیت جامعه را مختل کنند، برخورد قاطع و قانونی می‌کند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*