تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

304216
تاریخ انتشار: 1400/10/09 13:44
رئیس پلیس راهور خوزستان خبر داد:
سرهنگ کریمی زاده گفت: رانندگان فقط تا ۳۰ دی سال جاری مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیر کرد استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، سرهنگ کریمی زاده رئیس پلیس راهور خوزستان با اعلام این خبر افزود: امسال با پیشنهاد نیروی انتظامی و تصویب مجلس شورای اسلامی، جریمه دو برابری ناشی از دیرکرد پرداخت جرایم رانندگی در سال های ۱۳۹۹ و قبل آن در سال ۱۴۰۰ بخشیده شد و رانندگان تا سی ام دی سال ۱۴۰۰ مهلت دارند جریمه های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.


وی تاکید کرد: رانندگان برای بهره مندی از این بخشودگی باید اصل جریمه خود را تا پیش از پایان دی ماه پرداخت کنند و در غیر این صورت دو برابری جرائم به قوت خود باقی خواهد بود.
 رئیس پلیس راهور خوزستان درباره روش مناسب و بهینه برای پرداخت جرائم رانندگی توضیح داد: رانندگان می توانند با نصب اپلیکیشن «پلیس من و راهور ۱۲۰» بر روی گوشی همراه خود نسبت به استعلام و پرداخت و همچنین بهره مندی از سایر خدمات پلیس راهور استفاده نمایند.
سرهنگ کریمی زاده گفت: بهترین درگاه برای پرداخت جرائم رانندگی به غیر از اپلیکیشن «پلیس من و راهور۱۲۰» استفاده از درگاه های بانکی است.
وی به رانندگان توصیه کرد، به غیر از درگاه های بانکی و اپلیکیشن «پلیس من و راهور ۱۲۰» از هیچ اپلیکیشن یا سایت دیگری برای پرداخت جرائم استفاده نکنند و حتی المقدور پرداخت جرائم خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*