تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

305241
تاریخ انتشار: 1401/02/23 11:41
..

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان و به نقل از افق تهران، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، در نشست کشوری حزب نسل نو گفت: احزابی در کشور ما به معنای واقعی وجود ندارد و نتوانستند جایگاه اصلی خود را پیدا کنند و به تعداد انگشتان دست حزبی پیدا نمی‌شود که به معنای واقعی حزب باشد. اینکه نسل نو مصمم و از بنا کار حزبی می کند کار درستی است.

 

وی افزود: احزاب باید ببینند برای تمدن اسلامی چه کار می‌توانند بکنند و با چه روشی می‌توانندبرای رسیدن به تمدن اسلامی ایفای نقش کند.

 

نیکزاد این سوال را پرسید که باید دید احزاب قدرت را برای چه می خواهند؟ امروز تک بعدی بودن احزاب در کشور مسئله شده است.

 

نایب رئیس مجلس ضمن تاکید بر اینکه اگر نسل نو بخواهد کماکان بر سر کار بماند باید خط مشی و اصولی داشته باشد.

 

او همچنین گفت هرچند این دولت آدم ها را جابجا نکرده است ولی از طرفی نیز نیروی انسانی وجود ندارد.

 

وی افزود: اگر فرهنگ درست شود و تربیت توحیدی باشد از درونش حاج قاسم سلیمانی ها بیرون می‌آید.

 

نیکزاد همچنین گفت: احزاب باید کار تخصصی و سازماندهی خود را انجام دهند و هر حزبی باید بتواند جهاد تبیین را در استان‌ها عملیاتی کند.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: می توان یک پایه‌ جدیدی گذاشت و کادرسازی انجام داد ولی موفقیت زمانی است که کسانی از حق مسلم خودشان بگذرند و خودشان را فدا کنند تا انقلاب و جمهوری اسلامی ایران به آرمان های الهی و انقلابی برگردد.

وی افزود: شبهه بر انقلاب و نظام زیاد شده است و بخش زیادی آن در حوزه اقتصاد است. ما برای «نان، مسکن آزادی» انقلاب نکرده ایم ولی از آرمان‌های انقلاب کمی فاصله ایجاد شده است و باید حزب برنامه سیاسی و فرهنگی و اقتصادی ارائه بدهد و بگوید می خواهم کشور را به فلان نقطه برسانیم

برچسب ها:
افق تهران ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*