تبلیغات

اخبار عمومی

 

 

 

 

 

305328
تاریخ انتشار: 1401/02/30 15:06
وزیر آموزش و پرورش گفت:رتبه بندی معلمان تصویب شده و قطعا در آینده ای بسیار نزدیک شاهد اجرای آن خواهیم بود و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش صبح امروز در جریان سفر هیات دولت به آذربایجان‌غربی، در جلسه شورای اداری بوکان شرکت کرد.


وزیر آموزش و پرورش در این جلسه اظهار داشت: اولین اقدام دولت مبارزه جدی با ویروس کرونا بود که البته این مهم را از دو جهت کاهش مرگ و میر و ساخت واکسن پیگیری کردیم و این مهم برگه زرین تاریخ انقلاب بود.
وی افزود: عدالت محوری یکی دیگر از اقدامات دولت سیزدهم بود که برجسته ترین این اقدامات، حضور در میان مردم و سخن با توده های مختلف مردم در نقاط مختلف کشور بود.
نوری تصریح کرد: شفافیت، یکی دیگر از کارهای مهم دولت بود که اکنون به راحتی برای هر مجوزی بدون کوچکترین مشکلی می توان اقدام کرد.
وی ادامه داد: رتبه بندی معلمان ، دیگر کار مهم دولت بود که ۱۰ سال در بروکراسی اداری معطل مانده بود که این مهم الان تصویب شده و قطعا در آینده ای بسیار نزدیک ، شاهد اجرای آن خواهیم بود و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ نیز در فیش حقوقی فرهنگیان اعمال خواهد شد.
وزیر آموزش و پرورش، تصریح کرد: رسانه های ضد انقلاب طی ماه های گذشته ، بیشترین حجم خبری خود را به مسئله رتبه‌بندی معلمان آن هم به دروغ اختصاص دادند ، که خوشبختانه ، جامعه فرهنگیان کشور ، پاسخی به این دروغ‌پراکنی‌ها نشان ندادند.
وی گفت: اعمال رتبه‌بندی معلمان شروع شده و در ماه های آینده نیز فرهنگیان کشور خبرهای بسیار خوبی در حوزه بیمه و د‌یگر مسائل خواهند شنید.
نوری عنوان کرد: ۲ هزار و ۱۰۰ سالن ورزشی درون مدرسه‌ای در این دولت به کلیه مدارس کشور اختصاص داده شده که به نوبه خود، یک انقلاب مهم در این حوزه است که بودجه احداث آن‌ها نیز اختصاص پیدا کرده است.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*