اخبار عمومی

 

 

 

 

 

306642
تاریخ انتشار: 1401/06/27 22:49
معاون سیاسی، امنیت و اجتماعی استاندار کردستان با بیان اینکه در حال حاضر امنیت کامل در شهر سقز برقرار و در شهر سنندج تجمع جزیی داشته ایم، گفت: مردم به شایعات رسانه های ضد انقلاب توجه نکنند بر خلاف شایعات هیچ کشته ای نداشته ایم و طی دو روز گذشته تنها چند نفر از هنجارشکن ها دستگیر شده اند.

مهدی رمضانی دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: هیچ کس در شهرستان های سقز و سنندج کشته نشده است و ادعای کشته شدن یک شهروند سقزی در تجمع روز گذشته نیز فضاسازی رسانه ای از سوی ضد انقلاب بوده است.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته چند نفر که مقابل فرمانداری شهرستان سقز سنگ پراکنی کرده بودند به صورت سطحی زخمی شده اند ولی امروز سقز کاملا آرام و کوچکترین مشکلی وجود ندارد.

معاون سیاسی، امنیت و اجتماعی استاندار کردستان افزود: اینکه رسانه های ضد انقلاب در مورد کشته و زخمی سازی افراد زیادی در سنندج و سقز کذب محض بوده و در سنندج حتی یک مورد که دچار جراحت شده باشند نداشته ایم.

وی تصریح کرد: شرایط حاضر سقز هم کاملا عادی و در سنندج هم در حد 100 نفر اقدام به دادن شعار کردند که جدی نبوده و ما هم فقط مراقبت انتظامی داریم.

گفتنی است؛  پس از برگزاری مراسم تدفین مهسا امینی در سقز رسیدگی فوری به دلایل فوت او یکی از مطالبات جدی مردم شده است که در همین راستا روز گذشته و امروز افرادی در سنندج در اعتراض به مرگ مهسا امینی اقدام به تجمع در شهر سنندج کردند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*