اخبار عمومی
309468
تاریخ انتشار: 1402/08/15 11:49
با انجام تحقیقات میدانی، سرتیم‌های شبکه مذکور که در قالب شبکه هرمی، بزه‌دیدگان را فریب می‌دادند، شناسایی و شش نفر از نامبردگان با قرار مناسب به زندان معرفی شدند.

به‌ گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ دادستان عمومی و انقلاب مسجدسلیمان با اعلام خبر انهدام شبکه هرمی یونیک فایناس و دستگیری اعضای اصلی این شبکه، گفت: کیفرخواست این پرونده صادر و پرونده به دادگاه ارجاع شده است.


علی زلقی افزود: پس از وصول حدود ۶۱ شکایت رسیده مبنی بر اخذ وجوه کلان به میزان چند میلیارد تومان از شهروندان توسط متهمین با وعده دریافت رمز ارز، بلافاصله موضوع به شعبه اول بازپرسی دادسرای مسجدسلیمان ارجاع شد.

وی ادامه داد: با انجام تحقیقات میدانی، سرتیم‌های شبکه مذکور که در قالب شبکه هرمی، بزه‌دیدگان را فریب می‌دادند، شناسایی و شش نفر از نامبردگان با قرار مناسب به زندان معرفی شدند.

زلقی گفت: پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شده است.

دادستان مسجدسلیمان در ادامه با تذکر اینکه هرگونه فعالیت هرمی به قصد جذب عضو، در قانون جرم انگاری شده و دارای مجازات سنگین است، از عموم شهروندان خواست به وعده‌های دروغین این افراد اعتماد نکرده و در صورت مشاهده این موارد، بلافاصله موضوع را به دادستانی گزارش کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*