اخبار عمومی
309513
تاریخ انتشار: 1402/08/19 20:26
مالباختگان می‌توانند جهت پیگیری مطالبات و شکایات خود در خصوص فرد مذکور به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان یا دادسرای اهواز مراجعه نمایند.

به‌ گزارش پایگاه خبری عصرجهان؛ رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان با اعلام خبر دستگیری یک کارچاق کن، از مالباختگان خواست تا درصورت شکایت از این فرد به دادگستری مراجعه کنند.


 حسن مرادی گفت: واحد عملیات حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان پس از اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده، موفق به دستگیری فردی شده که با معرفی خود به عنوان قاضی، اقدام به اخاذی و کلاهبرداری از اصحاب پرونده می‌کرد.

وی افزود: متهم کارشناس سابق دادگستری بوده و به‌علت تخلفات، پروانه کارشناسی وی لغو شده بود.

معاون قضایی دادگستری خوزستان ادامه داد: وی به اتهام کلاهبرداری، کارچاق کنی، جعل عنوان، غصب عنوان، جعل اسناد و اوراق قضایی و حمل و نگهداری شوکر و افشانه دستگیر و با قرار مناسب روانه زندان شد.

مرادی گفت: متهم با ارائه کارت شناسایی جعلی و معرفی خود به نام قاضی دادگستری و با نام مستعار دکتر و سید اقدام به کلاهبرداری و فریب عموم نموده و از آنجایی که دارای تحصیلات حقوقی و تجریه در سمت کارشناس سابق دادگستری بوده، مردم به وی اعتماد می‌کردند.

رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری خوزستان افزود: مالباختگان می‌توانند جهت پیگیری مطالبات و شکایات خود در خصوص فرد مذکور به حفاظت و اطلاعات دادگستری استان خوزستان یا دادسرای اهواز مراجعه نمایند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*