اخبار عمومی
309523
تاریخ انتشار: 1402/08/22 12:22
حین عملیات تعقیب و گریز راننده خودروی نیسان بدون توجه به اخطارهای پلیس ضربه‌ای به خودروی ماموران وارد و آن را از جاده منحرف کرد.

فرمانده انتظامی آبادان از آسمانی شدن مامور انتظامی ستواندوم "ایوب رومیانی" حین ماموریت دستگیری قاچاقچیان سوخت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "کیومرث کشوری" در بیان جزئیات این خبر گفت: بامداد گذشته (شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲) ماموران گشت کلانتری 13 حین گشت زنی یک‌دستگاه نیسان حامل قاچاق سوخت را شناسایی و بلافاصله دستور ایست صادر کردند .

وی با اشاره به اینکه راننده بدون توجه به ایست پلیس از محل متواری شد، افزود: حین عملیات تعقیب و گریز راننده خودروی نیسان بدون توجه به اخطارهای پلیس ضربه‌ای به خودروی ماموران وارد و آن را از جاده منحرف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان بیان داشت: در این حادثه ستواندوم ایوب رومیانی و یک نفر سرباز وظیفه مصدوم شدند که بلافاصله به بیمارستان انتقال یافتند .

سرهنگ کشوری با بیان اینکه ستواندوم رومیانی ساعتی پیش به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان آسمانی شد، تصریح کرد: با تلاش ماموران پلیس راننده متواری در مخفیگاهش دستگیر و ضمن اعتراف به بزه انتسابی پرونده قضایی تشکیل و به دادسرا معرفی شد.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*