اخبار عمومی

 

 

 

 

 

4135
تاریخ انتشار: 1394/01/10 10:07
مسئوول تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد: سه سرنشین خودرو سواری پژو پارس نیز شامل مادر و دو دختر وی که اهل کهگیلویه و بویراحمد بوده و از اصفهان به سمت یاسوج در حرکت بودند در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.

عصرجهان: مسوول تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شامگاه یکشنبه اعضای بدن یک مسافر نوروزی ۱۲ ساله در یاسوج به نام علی شیاسی آرانی از اهالی پیران نجف آباد اصفهان به بیماران نیازمند اهدا و جان دوباره‌ای به آنان بخشید.
ساسان عباسی در جع خبرنگاران افزود: این پسر نوجوان ۱۲ ساله به دلیل تصادف رانندگی و خونریزی شدید در ناحیه سر دچار مرگ مغزی شده و مدت چهار روز نیز در بخش آی. سی. یو (مراقبت‌های ویژه) بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری بود.
وی بیان کرد: با پیشنهاد مسوولان واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد و پس از رضایت خانواده علی شیاسی آرانی برداشت دو کلیه و کبد وی در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انجام و برای پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان نمازی شیراز انتقال یافت.
عباسی اظهار کرد: این دومین مورد اهدای عضو در کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۴ بوده است.
وی عنوان کرد: این حادثه رانندگی عصر پنجشنبه ششم فروردین ۹۴ در جاده یاسوج - اصفهان بعد از شهر پاتاوه و در منطقه شترخوان بین یک دستگاه خودرو سواری پراید و یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس رخ داد و پدر، مادر و خواهر علی شیاسی آرانی که با یک دستگاه خودروی پراید از یاسوج عازم اصفهان بودند نیز مجروح شده و اکنون در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بستری هستند.
عباسی ابراز داشت: سه سرنشین خودرو سواری پژو پارس نیز شامل مادر و دو دختر وی که اهل کهگیلویه و بویراحمد بوده و از اصفهان به سمت یاسوج در حرکت بودند در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*