1402/06/31 06:27


303044
تاریخ انتشار: 1400/03/22 15:24
فرمانده انتظامی استان از نزاع مسلحانه منجر به قتل در شهرستان گچساران خبر داد و گفت:قاتل کمتر از ۲۴ پس از وقوع قتل در یکی از استان های همجوار دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان به نقل از کانال پلیس، سردار "کیقباد مصطفایی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت:  در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره نزاع مسلحانه منجر به قتل در شهرستان گچساران، بلافاصله مأموران انتظامی آن فرماندهی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی ماموران مشخص شد مصدوم که به وسیله اسلحه گرم مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، پس از انتقال به بیمارستان فوت کرد.
این مقام ارشد انتظامی استان گفت: قاتل که پس از وقوع قتل متواری شده بود در کمتر از ۲۴ ساعت در یکی از استان های همجوار دستگیر شد.
فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های اولیه به بزه انتسابی خود اعتراف و علت و انگیزه قتل در دستور کار پلیس قرار دارد.
مصطفایی با اشاره به این که اقدام به موقع پلیس جهت دستگیری متهمان بازتاب مثبتی بین مردم و مسئولان استان داشته، در پایان گفت: با حضور مقتدرانه پلیس و دستگاه توانمند قضائی امنیت در منطقه برقرار است و پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی بعمل خواهد آورد.
شایان ذکر است وقوع یک فقره نزاع منجر به قتل در شهرستان گچساران  شد
مقتول در این نزاع مجروح و در بیمارستان براثر شدت جراحات وارده فوت نمود. 
Copy Right 2013 Artmis.ORG