اخبار عمومی
اعلام وصول 2
19003
تاریخ انتشار: 1394/11/17 17:27
چهاردهمین دوره مسابقات والیبال سالنی کارکنان بنادر کشور به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، از پانزدهم بهمن سال جاری آغاز شد.

به گزارش جلال کاووسی خبرنگار عصر جهان در شهرستان،در مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات که طی جلسه افتتاحیه با حضور اعضای  هیأت داوری و سرپرستان تیم ها برگزار شد، تیم های شرکت کننده  در دو گروه الف و ب که هر یک مشتمل بر پنج و چهار تیم بودند، دسته بندی شده و جدول مسابقات این دوره  تهیه و به تیم های  شرکت کننده ارائه گردید.
 تیم های شرکت کننده طی نوبت های صبح و بعد از ظهر روزهای پنجشنبه، جمعه و صبح شنبه  در چارچوب رقابت های گروهی به مصاف هم رفتند و سرانجام پس از پشت سرگذاشتن این رقابت ها، چهار تیم بندر امام، بندرامیرآباد، بندر بوشهر و بندر انزلی، پس از نشان دادن شایستگی های خود،  موفق به صعود شده و وارد مرحله ی یک چهارم نهایی شدند.
در نوبت بعد ازظهر روز شنبه، در چارچوب رقابت های یک چهارم نهایی، تیم بندر بوشهر مقابل تیم  بندر انزلی قرار گرفت و تیم بندر امام همآورد تیم بندر امیر آباد شد.
یادآور می شود چهاردهمین دوره ی مسابقات والیبال سالنی کارکنان بنادر سراسر کشور پس از هشت سال برای دومین بار به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) و برابر آخرین تغییرات اعمال شده در مقررات و قوانین این رشته ی ورزشی پرطرفدار برگزار می گردد.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*