اخبار عمومی
اعلام وصول 2
19037
تاریخ انتشار: 1394/11/18 22:32
چهاردهمین دوره مسابقات والیبال سالنی کارکنان بنادر کشور، با قهرمانی تیم والیبال بندر بوشهر و نایب قهرمانی تیم بندر امام خمینی(ره) به پایان رسید.

به گزارش جلال کاووسی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان،در جریان رقابت های نه تیم از بنادر سراسر کشور، پس از انجام رقابت ها در بخش گروهی، بین دو گروه الف و ب، سرانجام چهار تیم  والیبال بنادر امام خمینی(ره)، بوشهر، امیر آباد و انزلی موفق به صعود در مرحله یک چهارم نهایی شدند.
در این مرحله، تیم های والیبال بندر امام خمینی(ره) و بوشهر با غلبه بر حریفان خویش ، به مرحله فینال این دوره از مسابقات راه یافته و برای کسب جام قهرمانی روبروی هم قرار گرفتند.

در بازی کاملا تماشایی و نفس گیر  فینال، تیم والیبال بندر بوشهر توانست بر تیم والیبال بندر امام خمینی(ره) غلبه نموده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود نماید.
تیم والیبال بندر امام خمینی(ره) علیرغم تلاش فراوان به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد و در بازی رده بندی نیز، تیم های والیبال بنادر انزلی و امیرآباد به ترتیب در جایگاه سومی و چهارمی این دوره از مسابقات قرار گرفتند.


همچنین طی این دوره از مسابقات که به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) برگزار شد، هیأت داوری، تیم بندر چابهار را به عنوان تیم  شایسته دریافت جام اخلاق معرفی کردند.
در آیین پایانی این دوره از مسابقات که روز  هجدهم بهمن سال جاری  با حضور مهندس عبداللهی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، جمعی از اعضای شورای اداری این اداره کل و نمایندگان ورزش سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، از اهتمام مدیر عامل و مدیران حوزه ورزش سازمان بنادر و دریانوردی که پس از وقفه ی هشت ساله ، جهت برگزاری مسابقات والیبال سالنی کارکنان بنادر اهتمام نمودند، تقدیر و تشکر گردید.
مهندس عبداللهی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)، طی سخنانی  در این مراسم، ضمن تشکر از حضور ورزشکاران بنادر در این دوره از مسابقات، و سپاسگزاری از تلاش های دست اندر کاران برگزاری آن، ورزش را عامل نشاط و شادابی بین کارکنان برشمرده و بر لزوم توجه بیشتر کارکنان به ورزش جهت بسط روحیه شادابی بین کارکنان تأکید نمود.
در ادامه این آیین، ضمن اهدای جام و احکام قهرمانی به اعضای تیم والیبال بندر بوشــــــهر، از تیم های بندر امام خمینی(ره) به عنوان نایب قهرمان و تیم بندر انزلی به عنوان تیم سوم مسابقات و  تیم بندر چابهار به عنوان تیم حائز جام اخلاق تقدیر به عمل آمد همچنین آقای محمدرضا گرشاسبی، از تیم بندر بوشهر،  به عنوان فنی ترین بازیکن معرفی و از وی تقدیر گردید.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*