اخبار عمومی
اعلام وصول 2
19472
تاریخ انتشار: 1394/12/15 07:20
به مناسبت روز درختکاری و آغاز هفته ی منابع طبیعی و به منظور ترویج فرهنگ کاشتن درخت، معاون اداری و مالی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در اقدامی نمادین یک اصله نهال درخت کاشت.

به گزارش جلال کاووسی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان، طی مراسمی  به مناسبت  روز درختکاری  و آغاز هفته ی منابع طبیعی، سید علی سیاوش معاون اداری و مالی  به همراه جمعی از اعضای شورای اداری این اداره کل، ضمن حضور  در محل فضای سبز در مجتمع بندری امام خمینی (ره) ، هر یک اقدام به غرس یک اصله نهال درخت سازگار با اقلیم خوزستان نموده و به این ترتیب  این روز را گرامی داشتند.

وی همچنین در این جمع با اشاره به اهمیت منابع طبیعی از جمله درختان در زندگی انسان ها، حفظ و توسعه پوشش گیاهی مناسب را یکی از راهکارهای لازم برای مقابله با ریز گردها و تلطیف فضای کاری عنوان کرده و بر لزوم توجه بیشتر به ترویج فرهنگ پاسداشت منابع طبیعی تأکید ورزید.

یادآور می شود اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان  علاوه بر پیاده سازی استانداردهای مدیریتی در حوزه حفاظت از محیط زیست، با برخورداری از  360هزار متر مربع فضای سبز مرغوب مشتمل بر انواع گیاهان و درختان مثمر و غیر مثمر سازگار با اقلیم و شرایط جوی جنوب، از جمله  بنادر پیشرو در توسعه و حفظ فضای  سبز در بنادر کشور به شـــمار می رود.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*