اخبار عمومی
اعلام وصول 2
19936
تاریخ انتشار: 1395/01/23 15:19
در راستای اجرای دستور العمل های ابلاغی اداره کل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی، فرایند صدور اسناد دریانوردان در استان خوزستان تسریع یافت.

به گزارش جلال کاووسی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان،معاون طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به لزوم اجرای هر چه بهتر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت بیشتر دریانوردان سخت کوش بنادر خوزستان، پس از اعمال دستور العمل های ابلاغی اداره کل امور دریانوردان سازمان بنادر و دریانوردی، فرم های درخواست گواهی نامه های دریانوردی و شناسنامه های دریانوردی در یک قالب واحد ادغام گردید.


علیرضا خجسته در تشریح مزیت های حاصل از اعمال این اقدامات اصلاحی، سهولت در بررسی و فرآیند صدور، تسریع در زمان صدور اسناد، کاهش هزینه قابل توجه دریانوردان، تسریع در اسکن مدارک و بایگانی پرونده ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ را از اهم این موارد برشمرد.
وی در ادامه افزود: پیش از اعمال این تغییرات، دریانوردان متقاضی صدور اسناد دریانــوردی  می بایست طی مراحل جداگانه اقدام به پیگیری درخواست صدور این اسناد می نمـــودند که موجب اطاله ی فرآیند مذکور می شد.
خجسته در تشریح اهداف واحد طرح و توسعه اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، ارتقاء کیفیت خدمات رسانی به دریانوردان را از اهم این اهداف عنوان کرد.
یادآور می شود مراکز آموزش دریانوردی در سطح استان خوزستان تحت مدیریت این اداره کل جهت آموزش، ارتقاء دانش و صدور گواهی نامه های شایستگی دریانوردی فعالیت می کند.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*