اخبار عمومی
اعلام وصول 2
296809
تاریخ انتشار: 1398/02/03 22:42
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در عملیات مشترک پلیس استان با پلیس کرمان 38 کیلو و 910 گرم تریاک از یک دستگاه خودروی کامیون باری کشف شد.

به گزارش عصرجهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "ناصر افسریان" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان کهگیلویه و بویراحمد با اشراف کامل بر رفتار‌های مجرمانه سوداگران مرگ، از انتقال یک محموله مواد مخدر از یکی از استان های شرقی کشور به مقصد یکی از استان های جنوبی کشور مطلع شدند.
وی به هماهنگی با مرجع قضائی و نیز تعامل با پلیس استان کرمان برای دستگیری سوداگران مرگ اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی فنی و تخصصی و انجام ایست و بازرسی در محور مواصلاتی استان کرمان خودروی کامیون باری مظنون را شناسایی و با رعایت موازین قانونی آن را توقیف و مورد بررسی قرار دادند.
افسریان با اشاره به اینکه مقدار 38 کیلو  و 910 گرم تریاک در این خودرو کشف شد در ادامه گفت: در همین رابطه راننده دستگیر و به مرجع قضائی معرفی و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن قدردانی از اقدام و همکاری و تعامل به موقع مأموران پلیس استان اصفهان با تاکید بر تشدید برنامه‌های پیشگیرانه و مقابله‌ای پلیس با سوداگران مرگ و باند‌های قاچاق موادمخدر از عموم مردم خواست هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*