خادم الرضا-شهید جمهور

اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
30286
تاریخ انتشار: 1395/02/14 00:45
به همت و پی گیری های مسئولین اداره آموزش وپرورش چهار واحد آموزشی خیرساز افتتاح و آیین کلنگ زنی ساخت دو واحد آموزشی دیگر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان،به همت و  پی گیری های مسئولین اداره آموزش وپرورش، درسالروز بزرگداشت مقام معلم،  با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس آموزش و پرورش ماهشهر و جمعی از مسئولین ملی،استانی و محلی چهار واحد آموزشی خیرساز افتتاح و آیین کلنگ زنی ساخت دو واحد آموزشی دیگر در منطقه فاز هفت و منطقه روستایی مقطوع به اجرادرآمد. بنا به گزارش دریافتی در این مراسم دکتر عبادی طی سخنانی پس از خوش آمدگویی به حضار ضمن تشکراز خیرین مدرسه ساز پیرامون اهمیت مدرسه سازی و نیازهای منطقه مطالبی ایراد نمودند.


خبرنگار حاضر در افتتاحیه گزارش داد: حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه ماهشهر طی سخنانی از خیرین تشکر و قدر دانی کرد.
تصاویر ارسالی گزارشگر ما حاکی از آنست پس از این مراسم ابتدا دبیرستان شش کلاسه حامد اهدایی" که توسط خانواده مرحوم اهدایی احداث شده بود،افتتاح شد. و در ادامه کلنگ ساخت دبیر ستان 12کلاسه "ایران زری" به همت خیر ذکر شده به زمین زده شد. سپس دبستان 15کلاسه "امیرکبیر" که با مساعدت پتروشیمی امیرکبیر در شهرک طالقانی و دبستان های 12کلاسه "نوید زرشیمی" و  6کلاسه "لاله" که با حمایت های مالی  پتروشیمی لاله، احداث شده بود،افتتاح گردید.
درپایان این مراسم نیز کلنگ ساخت دبیرستان 6 کلاسه "لاله" واقع در روستای مقطوع نیز به زمین زده شد.

 کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*