اخبار عمومی
اعلام وصول 2
303458
تاریخ انتشار: 1400/05/23 17:05
با تصمیم هیات مدیره باشگاه؛
حمید رضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، صبح امروز جلسه هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان با حضور رضا طاهری رئیس هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان، امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و سایر معاونت های شرکت برگزار گردید و بر این اساس ضمن تقدیر از تلاش های آقای سعید آذری، آقای حمید رضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان معرفی کردند.


گفتنی است، گرشاسبی سوابقی همچون مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان، رئیس هیئت کشتی استان خوزستان، مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و پیکان و همچنین سابقه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس را در کارنامه خود دارد.


به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان، امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در مراسم تکریم سعید آذری مدیرعامل پیشین باشگاه فولاد خوزستان و معارفه حمیدرضا گرشاسبی اظهار داشت: فولاد خوزستان در حوزه تولید فولاد رتبه دوم کشور پس از فولاد مبارکه اصفهان را دارد. وی افزود: در یک جامعه آماری 13 هزار پرسنل داخل شرکت و 5 هزار نفر بازنشسته هستند و به طور کلی یک جامعه 100 هزار نفری است، در واقع فولاد خوزستان یک شهر 100 هزار نفری است که در خوزستان و یکی از استراتژیک‌ترین مناطق کشور، استراتژیک‌ترین کالا را تولید می‌کند.
ابراهیمی با بیان اینکه فولاد خوزستان نقش کلیدی را در صنعت کشور بازی می کند، ادامه داد: فولاد خوزستان در حوزه مسئولیت های اجتماعی، ساخت باشگاه در سنوات قبل را در کارنامه عملکردی خود دارد. باشگاه خوزستان یکی از دلخوشی های مردم استان در شرایط بد اقتصادی است و قهرمانی باشگاه فولاد خوزستان نتیجه کار جهادی می باشد.
وی با بیان اینکه ما مالکیت مادی باشگاه را داریم اما مالکیت معنوی باشگاه فولاد خوزستان از آن مردم استان است، عنوان کرد: استفاده از نیروهای بومی در فوتبال اهمیت دارد. باشگاه ها در دنیا به عنوان بنگاه اقتصادی شناخته می شوند و عمدتا محل درآمدزایی برای سرمایه‌گذاران هستند اما در کشور ما شرکت های صنعتی باشگاه ها را حمایت می کنند. من از مدیریت جدید باشگاه می خواهم که با به خدمت گرفتن متخصصین استعداد یابی، جوانان و بازیکن های نخبه را از محلات و شهرهای استان کشف کنند. مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: انتظار ما از باشگاه به عنوان بنگاه اجتماعی این است که نقش بسزایی در بحث مسئولیت های اجتماعی در حوزه ذی نفعان اعم از پرسنل، خانواده پرسنل، بازنشستگان و حتی روستاهای اطراف داشته باشد.
وی با بیان اینکه کنترل هزینه ها و درآمدزایی، مسئولیت اجتماعی و بار فرهنگی نام باشگاه از دیگر انتظارات ما هست، گفت: قرار است که در هیئت مدیره تغییراتی صورت بگیرد و از نیروهای متخصص و بومی استفاده شود و بدین شکل هیئت مدیره را ارتقا دهیم و از 3  به 5 عضو مبدل شد و در این تغییرات آقایان رضایی، مقدسی و گرشاسبی به مجموعه باشگاه فولاد اضافه شدند. گرشاسبی یک نیروی بومی و با تجربه و نیروی توانمند است. ابراهیمی تاکید کرد: اکنون سطح انتظارات از باشگاه فولاد بالا رفته است، فولاد باید در مسابقه سوپر جام به دنبال قهرمانی باشد و در سال آینده بین 3 تیم برتر حضور پیدا کند. وی در پایان با تقدیر و تشکر از آقای آذری آقای گرشاسبی را به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان معرفی کردند.
گفتنی است، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس و از مدیران برجسته ورزشی استان خوزستان می باشد که با دارا بودن سالها تجربه مدیریتی و موفقیت های ملی سکان دار مدیریت باشگاه شده است.

برچسب ها:
فولاد خوزستان ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*