اخبار عمومی
اعلام وصول 2
307399
تاریخ انتشار: 1401/09/03 00:07
عضو شورای اسلامی شهر تهران از عملکرد بسیج در مقابله با اغتشاشات اخیر و ناکام گذاشتن دشمن در این فتنه، تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان و به نقل از افق تهران؛ سید احمد علوی، عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه یکصد و هشتم شورای اسلامی شهر تهران، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج در هر جا لازم بوده ورود کرده و همه ما بسیجیان بدون توجه به مسئولیت‌‌ها و درگیری‌هایی که داریم هر وقت کشور به ما نیاز داشت باید به صحنه بیاییم.

حضور بسیج در اغتشاشات اخیر سبب ناکامی فتنه دشمن

وی افزود: بسیح مثل همیشه در تلاطم اخیر که در کشور وارد صحنه شد و همین حضور بسیج سبب شد تا فتنه اخیر دشمن ناکام بماند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به بسته خرسندساز شهرداری برای پرسنل، ضمن تشکر و تقدیر از شهردار تهران و معاونت برنامه‌ریزی شهرداری، اظهار داشت: نفس اینکه بنشینیم و برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به پرسنل محترم شهرداری ارائه دهیم، قدم بسیار مثبتی است.

علوی خاطرنشان کرد: مدت‌ها بود که پرسنل شریف شهرداری تهران تحت فشار بودند و لازم بود برای آنان تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شود، بنابراین بسته خرسندساز از این جهت است، اما اجرایی شدن وعده‌های داده شده حائز اهمیت است.

وی با تاکید بر اینکه بسته خرسندساز را می‌توان بسط و گسترش داد، گفت: در بسط و گسترش این بسته می‌توان از خود پرسنل محترم شهرداری نظرسنجی کرد و البته بحث مسکن نیز قطعا یکی از دغدغه‌های آنان خواهد بود.

وی ادامه داد: باید مشمولان این بسته را افزایش دهیم، در همین راستا پرسنل حجمی ما و مجموعه خودروسرویس هم می‌توانند از بخشی از این بسته استفاده کنند.

برچسب ها:
افق تهران ؛

بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*