اخبار عمومی
اعلام وصول 2
309674
تاریخ انتشار: 1402/09/13 22:40
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
عبودی: نمایندگان نباید در عزل و نصب ها دخالت کنند و اینجا تعارفی وجود ندارد و نمایندگان نباید ناراحت شوند- کار نماینده عزل و نصب نیست و طبق قانون ،کار نماینده قانون گذاری و نظارت است و دولت نباید این اجازه را بدهد-تعامل با نمایندگان را قبول داریم اما اینکه از صفر تا صد نماینده ها بخواهند در عزل و نصب ها دخالت کنند قابل قبول نیست.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد گفت: سفرهای رئیس جمهور به استان های مختلف کشور نمادین نیست بلکه میدانی و عملیاتی و امیدافرین است و این مهم به وضوح ملموس است.

حجت الاسلام عبدالرحیم عبودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دولت سیزدهم دولتی انقلابی و مکتبی است و معتقدیم که آیت الله رئیسی نیروی انقلابی است و وفادار به نظام و رهبری و ولایت است.

وی افزود: آیت الله رئیسی خادم مردم است و رصدها نشان می دهد در همین مسیر در حال پیش رفتن است و سفرهای استانی وی بسیار کم نظیر است.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سفرهای رئیس جمهور نمادین نیست و به وضوح این موضوع دیده می شود. البته توصیه می شود آقای رئیسی باید نیروهایی را در مسئولیت ها منصوب کند که مثل خودش انقلابی و ولایی باشند و دوندگی داشته باشند.

حجت الاسلام عبودی در ادامه با اشاره به ارتباط میان دولت و مجلس، ابراز کرد: دولت ضمن تعامل با مجلس ضروری است در بحث عزل و نصب ها نباید به حرف نماینده ها گوش دهد.

وی ادامه داد: نمایندگان نباید در عزل و نصب ها دخالت کنند و اینجا تعارفی وجود ندارد و نمایندگان نباید ناراحت شوند.

رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: کار نماینده عزل و نصب نیست و طبق قانون ،کار نماینده قانون گذاری و نظارت است و دولت نباید این اجازه را بدهد.

حجت الاسلام عبودی تصریح کرد: تعامل با نمایندگان را قبول داریم اما اینکه از صفر تا صد نماینده ها بخواهند در عزل و نصب ها دخالت کنند قابل قبول نیست.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*