اخبار عمومی
اعلام وصول 2
309983
تاریخ انتشار: 1402/11/17 11:05
قائم مقام مديرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی:
برکات و اثرات ساخت و نگهداری ورزشگاه بزرگ‌ شهدای فولاد در کنار فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در حوزه های فرهنگی، ورزش، سلامتی و قهرمانی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اشتغال زايی و حتی هویت بخشی به استان خوزستان، غیرقابل اندازه گیری است.

به گزاش پایگاه خبری عصرجهان، صبح روز دوشنبه 16 بهمن ماه و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی آئین افتتاح جاده قلعه چنعان به کانتکس با حضور استاندار خوزستان،سردار شاهور پور فرمانده سیاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، سردار معین فر جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدانی سپاه حضرت ولیعصر،دکتر مخبر دزفولی قائم مقام مديرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، امام جمعه کارون، فرماندار کارون، معتمدین محلی، کارکنان شرکت و اصحاب رسانه در سالن شهید امتی شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

دكتر علیرضا مخبر‌ دزفولی قائم‌مقام مدیرعامل در امور ستادی و‌ مسئولیت های اجتماعی در مراسم افتتاحیه جاده قلعه‌چنعان به کانتکس اظهار داشت: امروز یکی از بهترین روزهای عمر کاری ۲۴ ساله من در شرکت فولاد خوزستان است، چرا که توانستیم با اصلاح و بازسازی کامل جاده‌‌ی قلعه‌چنعان به کانتکس، جان انسان‌ها را از گزند خطر در امان نگه داریم. خدا را شاکریم و امیدواریم این پروژه باقیات و صالحاتی برای کارکنان و مدیران فولاد خوزستان باشد.

دکتر مخبر دزفولی افزود: در رویکرد جدید مدیریت و هيات مديره دلسوز شركت فولاد خوزستان در حوزه مسئولیت های اجتماعی، تلاش داریم در کنار فعالیت‌های مقطعی و تسكينی مانند توزیع بسته‌های معیشتی، بسته های آموزشی و... کارهای اساسی و ماندگاری در خدمت رسانی به مردم شریف منطقه و رفع مشكلات آنان انجام دهیم.

قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی با اشاره به اصلاح جاده های پرخطر در بلوار سیصد دستگاه، میدان بنکداران و اکنون جاده قلعه چنعان به کانتکس که «فولاد راه» نامگذاری شده است؛اشاره‌ای به بعضی پروژه‌های اساسی و عمرانی مجموعه فولاد خوزستان داشت و افزود: برکات و اثرات ساخت و نگهداری ورزشگاه بزرگ‌ شهدای فولاد در کنار فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در حوزه های فرهنگی، ورزش، سلامتی و قهرمانی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، اشتغال زايی و حتی هویت بخشی به استان خوزستان، غیرقابل اندازه گیری است.

وی افزود: تیم فوتبال فولاد خوزستان اکنون بخشی از هویت جمعی مردم خوزستان و یکی از منابع نشاط اجتماعی در استان است. ساخت پل فولاد برای رفع مشکلات ترافیکی اهواز و ترمیم آن، ساخت درمانگاه تخصصی در منطقه قلعه‌چنعان، اهدای سالیانه یکصد سرویس جهیزیه کامل به زوجین کم‌برخوردار ( که امسال به ۱۲۰ جهیزیه رسیده است) و کمک به آزادی زندانیان معسر، بخش دیگری از شواهدی بود که وی بعنوان کارهای ماندگار و اساسی شرکت فولاد خوزستان از آن ها یاد کرد.

دکتر مخبر‌ دزفولی در پایان اشاره‌ای به عملکرد شرکت فولاد خوزستان به مسئولیت‌های اجتماعی در دوران سخت کرونا داشت و افزود: در پیک بیماری کرونا و در شرایط کمبود امکانات بیمارستانی، شرکت فولاد خوزستان در عین پايدار نگه داشتن تولید، اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌ها را بصورت رایگان تامین کرد و ظرف ۷۲ ساعت، یکصد تخت بیمارستانی با تجهیزات کامل و دو میلیون سرنگ تزریق واکسن را به مجموعه بهداشت و درمان استان اهدا کرد.

دکتر مخبر دزفولی در جمع بندی بحث مسئولیت های اجتماعی فولاد خوزستان گفت: در تمام بحران ها از حادثه متروپل آبادان گرفته تا زلزله اندیکا و سیل، ما در کنار مردم بودیم و تعهد می کنیم که با این عهد خود با خدا و مردم پایبند بمانیم.

 


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*