اخبار عمومی
اعلام وصول 2
309993
تاریخ انتشار: 1402/11/19 00:05
شهرام بیگ‌زاده دبیر مجمع ارزیابی نامزدهای نفتی خوزستان(شرکت های وابسته به وزارت نفت و سایر شرکت های تابعه و همکار): نامزدهای منتخب مجمع نفتی‌ها به زودی اعلام می‌گردد

به گزارش پایگاه خبری عصرجهان، شهرام بیگ‌زاده دبیر مجمع ارزیابی نامزدهای نفتی خوزستان(شرکت های وابسته به وزارت نفت و سایر شرکت های تابعه و همکار)، طی گفتگوئی با خبرنگار ما اظهار داشت: به جهت حساسیت و اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان نفتخیز خوزستان و نظر به درخواست و استقبال نامزدهای انتخابات در سه حوزه انتخابیه «اهواز، باوی، حمیدیه و کارون»، «ماهشهر، هندیجان و امیدیه» و «مسجدسلیمان،لالی و اندیکا»، این مجمع از ۱۹ نفر از کاندیداهای این سه حوزه دعوت به مصاحبه کرد و قریب به هزار نفر/ساعت جلسات کارشناسی برگزار نمود.

بیگ‌زاده ادامه داد: پس از اخذ برنامه نامزدها، جلسات کارشناسی تشکیل شد و نظر به حساسیت موضوع و همچنین استقبال نامزدهای انتخاباتی و نیز مهلت قانونی اعلام صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان(۱۹ بهمن)، کار بررسی و ارزیابی ها تاکنون ادامه یافته است. 

وی افزود: انشالله پس از اعلام نتایج نهایی:تائید صلاحیت شدگان از سوی وزارت کشور، «مجمع نفتی‌ها» در سه حوزه انتخابیه «اهواز،کارون، باوی و حمیدیه» «ماهشهر،هندیجان و امیدیه» و «مسجدسلیمان،لالی و اندیکا» نامزدهای منتخب خود را به مردم شریف این حوزه ها معرفی می کند.

بیگ‌زاده افزود:احتمالاً در فرصت زمانی باقیمانده، با توجه به استقبال سایر حوزه‌های نفتی، از نامزدهای آنها نیز دعوت به عمل خواهد آمد. امیدواریم با این گام مهم بتوانیم بستر توسعه بیش از پیش استان خوزستان را به عنوان یک استان نفتخیز، از طریق تصویب قوانین محرومیت زدا فراهم نماییم.

ایشان در پایان خواهان مشارکت جامعه صنعت نفت در دو انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گردید و ابراز امیدواری کرد که منتخبان دو مجلس یاد شده، توسعه استان های نفتی و نیز توجه به نیروی انسانی صنعت نفت را در اولویت قرار دهند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*