اخبار عمومی
اعلام وصول 2
310018
تاریخ انتشار: 1402/11/28 18:56
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خوزستان گفت: اسامی نامزدهای اعلام شده به عنوان لیست شورای ائتلاف در حوزه انتخابیه اهواز صحت ندارد.

سید احمد پور فرجی رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان خوزستان در گفت‌وگو با  فارس در اهواز، اظهار کرد: اسامی نامزدهای اعلام شده به عنوان لیست شورای ائتلاف در حوزه انتخابیه اهواز صحت ندارد و لیست نهایی نشده است.


وی افزود: در جلسه آینده شورای ائتلاف استان خوزستان تصمیم گیری خواهد شد که چند کاندیدا به شورای ائتلاف کشور معرفی شود و در آنجا بر اساس فرآیندهای موجود، لیست نهایی ابلاغ خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، حوزه انتخابیه اهواز ۳ نماینده در مجلس دارد و این احتمال وجود دارد که همانند انتخابات دوره قبل، بیش از ۳ نفر به عنوان لیست نهایی به مردم معرفی شود.
رییس شورای ائتلاف اهواز نیز گفته بود: بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه از بین ۴۰ نفری که مورد مصاحبه قرار گرفتند ۹ نفر پس از رای‌گیری در مجمع، حائز اکثریت آرا شدند.
شورای ائتلاف خوزستان در حالی پا به میدان انتخابات گذاشته که درباره کارنامه لیست‌ قبلی خود همچنان توضیحاتی به مردم نداده است.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ در سراسر کشور برگزار می شود.
نامزدهای این انتخابات برای دستیابی به ۲۹۰ کرسی قوه مقننه و ۸۸ کرسی مجلس خبرگان رهبری با یکدیگر رقابت می‌کنند.کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*