اخبار عمومی
اعلام وصول 2
310063
تاریخ انتشار: 1402/12/12 21:46
حضور اینجانب در انتخابات، مبتنی بر یک برنامه جامع و متناسب با ظرفیت های منحصر به فرد سرزمین بوده که در آن، موارد مختلفی از جمله؛ راهکارهای بهره‌مندی از ظرفیت‌های نهفته استان خوزستان و به ویژه حوزه انتخابیه مطرح گردید.در پایان، ضمن تبریک به نامزدهای پیروز انتخابات، آمادگی خود را جهت همکاری با آنها اعلام می دارد.

محمد جشنی؛ نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه کارون باصدور پامی مراتب قدردانی خود را نسبت به مردم و هواداران اعلام داشتند

✍🏼بسم الله الرحمن الرحیم✍🏼
مردم شریف حوزه انتخابیه اهواز، باوی، حمیدیه و کارون سلام علیکم
با درود به روح پرفتوح امام راحل عظیم الشان و شهدای اسلام و آرزوی سلامتی و عزت روزافزون رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و کارگزاران نظام، ضمن سپاس از حضور ملت قهرمان ایران در انتخابات اخیر، مواردی را به شرح ذیل تقدیم می دارد.
۱. حضور اینجانب در انتخابات، مبتنی بر یک برنامه جامع و متناسب با ظرفیت های منحصر به فرد سرزمین نفت بوده که در آن، موارد مختلفی از جمله؛ راهکارهای بهره‌مندی از ظرفیت‌های نهفته استان خوزستان و به ویژه حوزه انتخابیه مطرح گردید و به پیشگاه نخبگان جامعه، اعم از دانشگاهیان، فرهنگیان، مرزبانان وطن، بانوان و کارگران عزیز تقدیم گردید. این برنامه مشتمل بر ۲۰ نکته کلیدی بوده که امروز قابل ارائه به منتخبان مردم است.
۲. اگرچه فرصت شناساندن خود و برنامه مورد نظرم به دلیل انبوه تبلیغات پر سر و صدا و هزینه محور میسر نگردید اما افتخار دارم که فرهیختگان جامعه با شیوه و نگاه متفاوت مان برای آبادی سرزمین نفت آشنا شدند.
۳. در این مسیر، خود را در میان اقوام و طوایف با اصالت و شریفی یافتم که به مثابه فرزندشان، درب خانه هایشان به رویم باز شد و از چشمه سار زلال عواطف شان سیراب شدم.
و این چه نیکو برکتی است برای باقیمانده عمر این بنده کوچک.
۴. لازم می دانم در مقابل همه تلاش های به دور از انتظار هوادارانم سر تعظیم فرود آورده و خدای متعال را برای ورود مسئولانه و خروج صادقانه از این کارزار سپاس گویم.
۵. از رسانه ملی به واسطه ایجاد فرصت برابر تبلیغاتی برای نامزدها تشکر ویژه نموده و از دست اندرکاران انتخابات، اعم از حوزه های نظارت و اجرا، نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی سپاس فراوان دارم.
۶. از جامعه صنعت نفت، اعم از کارکنان و بازنشستگان عزیز، به ویژه کارگروه ارزیابی نامزدهای نفتی و همراهی صادقانه شان صمیمانه قدردانی می نمایم.
۷. در پایان، ضمن تبریک به نامزدهای پیروز انتخابات، آمادگی خود را جهت همکاری با آنها اعلام می دارد.
*حق یارتان، با امید به آبادانی سرزمین نفت*کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*