اخبار عمومی
اعلام وصول 2
310076
تاریخ انتشار: 1402/12/13 20:23
حجت الاسلام بزرگواری کاندیدای مجلس در دوره دوازدهم در پیامی از حضور مردم و هواداران تشکر کرد.

حجت الاسلام بزرگواری کاندیدای مجلس در دوره دوازدهم در پیامی از حضور مردم و هواداران تشکر کرد.

این بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم نجیب و شریف شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده
سلام علیکم و رحمت الله
از صمیم قلب و با تمام وجود از حضور آگاهانه و پر شور شما در انتخاب روز یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲ سپاسگزاری و قدردانی می‌کنم؛ حقیقتا شما مردم مومن و انقلابی، برای تحقق اهداف مقدسی که جریان مردمی تغییر در کهگیلویه بزرگ آغاز کرده بود، سنگ تمام گذاشتید و حجت را بر همگان به ویژه بنده به عنوان خادم خود تمام کرده‌اید.
دست همه شما را چه آنان که به بنده رای دادند و چه آنان که به دیگر رقبا رأی پاک دادند را می‌بوسم و قدردان شما خواهم بود.
بدون شک، آرای پاک و خالصانه شما مردم برای آنانی‌که دل در گرو تغییر و نجات کهگیلویه بزرگ داشتند و دارند، پیامی روشن داشته است اما متاسفانه بار دیگر عوامل زر و زور و تزویر بر سر راه اراده مردم، سنگ گذاشتند و مانع از تحقق اراده ملت بر سرنوشت خویش شدند.
در این مجال کوتاه، ضمن تاکید بر عهدی که با شما مردم بستم محضر یکایک مردم شهرستانهای کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اعلام می‌دارم که برای دفاع از حقوق شما تا پای جان پیگیری و مقاومت می‌کنم و اعتراض جدی مردم را همراه با مستندات محکم و روشن از تخلفات گسترده در انتخابات را از طریق مراجع قانونی و حتی دفتر مقام معظم رهبری پیگیری و دنبال خواهم کرد و با هیچ توجیه و بهانه‌ای اجازه تضییع حقوق مردمی را که عاشقانه برای تغییر و عبور از وضع موجود به پای صندوق های رأی آمده بودند را نخواهم داد.
مردم شریف کهگیلویه بزرگ، بنده قرار بود، نماینده شما شوم و از حقوقتان دفاع کنم اگر اکنون در روز روشن شاهد پایمال شدن حقوق شما باشم و از آرای شما صیانت نکنم هرگز نماینده خوبی برای شما نخواهم بود بنابراین شک نکنید که سید علی‌محمد بزرگواری تا پای جان، موضوع سلامت انتخابات و این آرایش خطرناکی که انجام شد و بارها تذکر دادیم را پیگیری و به پشتوانه مردم و نهادهای انقلابی احقاق حق خواهم کرد.
رجا واثق دارم که افراد خداترس و باتقوایی در نهادهای نظارتی از جمله شورای نگهبان و نهادهای اطلاعاتی هستند که همراه با توده‌های مردمی اجازه دست‌درازی به آرای مردم را نمی‌دهند و به اعتراضات موجود رسیدگی خواهند کرد.
از همه هواداران و عموم مردم انتظار دارم تا زمان اعلام رسمی رسیدگی به اعتراضات و تایید یا ابطال انتخابات صبور و برای احقاق حق خود امیدوار باشند.
خادم شما
سید علی‌محمد بزرگواریکانال تلگرام عصر جهان


احمد برآهویی
|
Iran
|
1402/12/14 13:03
  +0

  -0
پاسخ
بررسی و برخورد قانونی با متخلفان انتخابات

ثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*