خادم الرضا-شهید جمهور

اخبار عمومی
اعلام وصول 2
 
53304
تاریخ انتشار: 1395/06/24 01:20
فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگیری چهار سارق و کشف 22 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  جلال کاووسی خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی عصر جهان، فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر از دستگیری چهار سارق و کشف 22 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ جلیل زبیدی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به منظور افزایش احساس امنیت و پاکسازی مناطق آلوده از وجود مجرمان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به صورت گسترده و با بکارگیری حداکثر توان عملیاتی در مناطق جرم خیز شهرستان ماهشهر به اجرا درآمد.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس در اجرای این طرح چهار سارق حرفه ای را در سطح شهرستان شناسایی و در چند عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
وی بیان داشت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی پلیسی به 22 فقره انواع سرقت از قبیل سرقت داخل خودرو، کیف قاپی ، منزل ، اماکن خصوصی ، موتورسیکلت، احشام ، پمپ آب ، دوچرخه و سیم برق اعتراف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر در پایان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند
سرهنگ جلیل زبیدی در خبری دیگر از دستگیری فردی که برای یکی از شهروندان ایجاد مزاحمت اینترنتی کرده بود توسط پلیس فتا این شهرستان خبر داد و افزود: در پی شکایتی فردی مبنی بر ایجاد مزاحمت اینترنتی در شبکه های مجازی توسط شخصی ناشناس ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا شهرستان ماهشهر قرار گرفت.
وی افزود:ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی شخص ناشناس را شناسایی و با هماهنگی با مراجع قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت : متهم دستگیر شده در بازجویی های فنی پلیسی انگیزه مزاحمت خود را برقراری ارتباط دوستی با شاکیه اعلام کرد.
فرماندهی انتظامی شهرستان ماهشهر در خاتمه ضمن اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی بیان کرد: هرگونه ایجاد مزاحمت و سلب آسایش در فضای مجازی جرم بوده و برابر قانون برخورد می شود.


بیشتر بخوانید :


کانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*