1403/02/02 16:04


309652
تاریخ انتشار: 1402/09/08 10:48
ماموران پلیس در بازرسي از خودروي توقيفي 137 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف کردند.

پایگاه خبری عصرجهان-فرمانده انتظامي استان خوزستان از کشف 137 کيلوگرم ترياک با اشراف اطلاعاتي پليس در شهرستان رامهرمز خبر داد.

 سردار"سید محمود میرفیضی" در تشريح جزئيات اين خبر گفت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهاي مواصلاتي، کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رامهرمز و ماموران پاسگاه انتظامي مربچه با کار فني و اشراف اطلاعاتي از انتقال محموله مواد مخدر به این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی مرجع قضائی و کنترل محورهای مواصلاتی رامهرمز _ اهواز یک دستگاه خودروی پژو 405 حامل موادمخدر را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامي استان خوزستان تصريح کرد: ماموران پلیس در بازرسي از خودروي توقيفي 137 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود را کشف کردند.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه راننده خودرو متواری شده و دستگیری آن به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد، اظهار داشت: پليس با عزمي راسخ با هرگونه فعاليت قاچاقچيان که امنيت و سلامت جوانان و نوجوانان را مورد تهديد قرار مي دهد برخورد خواهد کرد و تحقق اين امر مستلزم مشارکت همگاني مردم با پليس در گزارش اين گونه موارد از طريق تلفن 110 است.

م/کانل پلیس
Copy Right 2013 Artmis.ORG